آتش سوزی جزئی در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۶ ب٫ظ
آتش سوزی جزئی در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – واحد ۶۰ (تقطیر ) پالایشگاه آبادان شامگاه سه شنبه دچار آتش سوزی جزئی شد. به گزارش ایرنا این حادثه شامگاه سه شنبه ساعت ۱۹ در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان رخ داد و با تلاش کارکنان آتش نشانی پالایشگاه مهار شد.رضا نعیمی مسئول روابط عمومی پالایشگاه آبادان در گفت و گوی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – واحد ۶۰ (تقطیر ) پالایشگاه آبادان شامگاه سه شنبه دچار آتش سوزی جزئی شد. به گزارش ایرنا این حادثه شامگاه سه شنبه ساعت ۱۹ در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان رخ داد و با تلاش کارکنان آتش نشانی پالایشگاه مهار شد.
رضا نعیمی مسئول روابط عمومی پالایشگاه آبادان در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت:آتش سوزی در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان پس از گذشت ۶ دقیقه از زمان وقوع آتش، مهار شد.
وی با بیان اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است، گفت:در این آتش سوزی به کسی آسیب نرسیده است و این واحد هم اکنون در مدار قرار دارد.
دهم دیماه سال جاری نیز، آتش سوزی جزئی در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان به وقوع پیوست که با کمک پرسنل آتش نشانی و پرسنل این واحد ظرف مدت کمتر از ۵ دقیقه مهار شد.
پالایشگاه نفت آبادان به عنوان قدیمی ترین پالایشگاه جهان، ٩۵ ساله است که ۲۵ درصد از فرآورده های نفتی کشور را تولید می کند.
خوراک این پالایشگاه، نفت خام تولیدی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که از طریق خطوط لوله از اهواز به آبادان انتقال داده می شود.
۶۱۲۵ خبرنگار و انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار