آتش سوزی در رستوران باغ فیروزه اهواز مهار شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۴۳ ب٫ظ
آتش سوزی در رستوران باغ فیروزه اهواز مهار شد [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: رستوران باغ فیروزه در منطقه کیانپارس اهواز دچار حادثه آتش سوزی شد. محمود روزبهانی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این حادثه در ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه امروز رخ داد که از سه ایستگاه آتش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: رستوران باغ فیروزه در منطقه کیانپارس اهواز دچار حادثه آتش سوزی شد. محمود روزبهانی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این حادثه در ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه امروز رخ داد که از سه ایستگاه آتش نشانی اهواز شش خودرو برای کنترل آتش وخاموش کردن آن به محل حادثه اعزام شد.
وی گفت: این رستوران در حال تعمیر است و در زمان حادثه هیچ فردی در این رستوران نبوده است و ماموران آتش نشانی در هنگام حضور در محل حادثه با شکستن قفل رستوران وارد محل شدند و آتش را مهار کردند.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: در این حادثه دو کولر اسپلت، فیوز برق و تعدادی از صندلی های رستوران در آتش سوختند و ساختمان رستوران بر اثر حریق دچار دود گرفتگی شد.
روزبهانی گفت: علت حادثه در دست بررسی است اما احتمال می رود که این حادثه به دلیل اتصال برق رخ داده باشد.
۷۱۵۸/۶۰۰۲
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار