آتش سوزی در یک انبار ناحیه صنعتی کارون اهواز مهار شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۴ ب٫ظ
آتش سوزی در یک انبار ناحیه صنعتی کارون اهواز مهار شد [ad_1] اهواز- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت مناطق نفت خیز جنوب از مهارشدن آتش سوزی در یک انبار ناحیه صنعتی کارون شهرستان اهواز خبرداد. رضا طاهری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح جزییات این حادثه اظهار کرد :آتش سوزی ساعت ۱۰وسی دقیقه صبح امروز در یک اتاقک بالای یک انباری در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت مناطق نفت خیز جنوب از مهارشدن آتش سوزی در یک انبار ناحیه صنعتی کارون شهرستان اهواز خبرداد. رضا طاهری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح جزییات این حادثه اظهار کرد :آتش سوزی ساعت ۱۰وسی دقیقه صبح امروز در یک اتاقک بالای یک انباری در ناحیه صنعتی کارون رخ داد که بلافاصله توسط نیروهای عملیاتی مهار شد.
وی افزود: این اتاقک مزبور به اسناد و بایگانی مربوط به کارهای روزمره ناحیه صنعتی کارون بوده که به دلیل نامعلومی آتش گرفته و تنها به همان بخش خسارت وارد کرده است.
مدیر روابط عمومی شرکت مناطق نفت خیز جنوب گفت: این انبار مربوط به شرکت توربین و تجهیزات صنعت نفت بوده که در ناحیه صنعتی کارون قرار دارد.
وی بیان کرد: آتش سوزی در این انبار به هیچ نقطه دیگری سرایت نکرده و هیچگونه تلفات جانی یا مصدومیتی نیز بر جای نگذاشته است.
طاهری گفت: درحال حاضر نیروهای مستقر در محل در حال تمیزکاری این انبار هستند.
۷۱۵۲/۶۰۰۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار