آخرین مهلت پذیرش دوره های عالی MBA و DBA با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۶ ق٫ظ
آخرین مهلت پذیرش دوره های عالی MBA و DBA با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان اهواز اهواز- قلم ماندگار-بر اساس مجوز قطعی شماره ۱۲۱۰۵۹ /۲ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان بعنوان تنها موسسه آموزش عالی آزاد  در استان خوزستان اقدام به پذیرش دوره های عالی مدیریت کسب و‌ کار MBA و DBA ویژه ترم مهرماه ۹۸ نموده است.

 قلم ماندگار:

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، بر اساس مجوز قطعی شماره ۱۲۱۰۵۹ /۲ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان بعنوان تنها موسسه آموزش عالی آزاد  در استان خوزستان اقدام به پذیرش دوره های عالی مدیریت کسب و‌ کار MBA و DBA ویژه ترم مهرماه ۹۸ نموده است.
 دوره MBA مخفف MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION می باشد و بیش از ۱۱۰ سال است که در دانشگاه هاروارد با هدف ارائه دانش کاربردی  مدیریت برای افرادی  که در این زمینه تحصیل ننموده و قصد مدیریت یک مجموعه و یا راه اندازی و یا توسعه  کسب و کار را دارند.
 و ‏دوره DBA مخفف DOCTORATE OF BUSINESS ADMINISTRATION که سطحی بالاتر از MBA بوده و هدف آن پیاده سازی دانش مدیریت در صنعت و کسب و کار می باشد و با دکتری تخصصی PHD متفاوت می باشد .
آخرین مهلت ثبت نام با تاخیر (ظرفیت محدود) حداکثر تا تاریخ ۱۷ مهرماه ۹۸ می باشد.
کلاس ها حضوری و شروع ترم ۱۸ مهرماه ۹۸ در مکان موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان واقع در شهر اهواز، کیانپارس، خیابان میهن غربی می باشد.
طول دوره MBA سه ترم و DBA چهار ترم بوده و به دانش آموختگان گواهینامه آموزش عالی آزاد از وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می گردد.
گواهینامه های صادره دارای امتیاز پذیرش بعنوان ضمن خدمت ویژه کارکنان دولتی و خصوصی محسوب می شود.
همچنین این مدارک قابلیت ترجمه رسمی و تاییدیه وزارت امور خارجه را جهت مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارد.
به نقل از آقای مومن رئیس موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان پذیرش دوره های عالی MBA و DBA به پشتوانه تیم اساتید برجسته کشوری جهت گروه های DBA 12 و MBA 13  صورت می پذیرد .
علاقمندان جهت استفاده از این فرصت و پیش ثبت نام می توانند به تارنمای رسمی موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان به آدرس www.vibs.ir و یا به صورت حضوری در تایم اداری به محل موسسه واقع در کیانپارس، خیابان میهن غربی، نبش ایدون، شماره ۵۳، موسسه آموزش عالی آزاد ویژگان مراجعه نمایید.
 پیش ثبت نام و اخذ مشاوره رایگان:
http://vibs.ir/mba-landing/
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار