آخر هفته خوزستان با بارندگی و گرد و خاک

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۵ ب٫ظ
آخر هفته خوزستان با بارندگی و گرد و خاک [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزسان گفت: روز پنج شنبه، به دنبال وزش باد، گرد و غبار برای برخی نقاط استان پیش بینی می شود. کوروش بهادری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: گرد و خاک با منشا کانون های داخلی، اهواز و برخی شهرهای نوار مرزی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزسان گفت: روز پنج شنبه، به دنبال وزش باد، گرد و غبار برای برخی نقاط استان پیش بینی می شود. کوروش بهادری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: گرد و خاک با منشا کانون های داخلی، اهواز و برخی شهرهای نوار مرزی را در بر می گیرد اما شدت زیادی ندارد.
وی افزود: همچنین بارندگی برای روزهای پنج شنبه و جمعه پیش بینی می شود که بیشتر نوار شمالی استان را فرا می گیرد.
اواخر هفته گذشته نیز برخی نقاط خوزستان از جمله اهواز شاهد بارش باران بودند به صورتی که میزان بارندگی در اهواز ۶٫۴ میلی متر ثبت شد.
بهادری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری با ۲۷ و ایذه با هفت درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی اهواز بین ۲۷ و ۹ درجه در نوسان است.
بر اساس گزارش پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، با توجه به پایداری هوا تا اواسط روز چهارشنبه انتظار افزایش آلاینده های جوی در اوایل صبح وجود دارد.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار