آسمان خوزستان در اسارت خاک

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹ ق٫ظ
آسمان خوزستان در اسارت خاک مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان درخصوص آخرین وضعیت هوای استان طی روز‌های آینده گفت: تا اواسط روز شنبه همچنان افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده به ویژه در قسمت‌های شرقی و شمال شرقی استان پیش بینی می‌شود.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار از صدا و سیما، محمد سبزه زاری مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان درخصوص آخرین وضعیت هوای استان طی روز‌های آینده گفت: تا اواسط روز شنبه همچنان افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده به ویژه در قسمت‌های شرقی و شمال شرقی استان پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه سپس تا اواسط هفته آینده جوی پایدار بر استان حاکم خواهد بود، افزود: وزش باد‌ نسبتا شدید و برخاستن گرد و خاک موقت تا روز یکشنبه دور از انتظار نیست.

سبزه زاری بیان داشت: همچنین تا روز یکشنبه کاهش دما و سپس تا آخر هفته روند تغییرات دما افزایشی خواهد بود و خلیج فارس طی روز‌های شنبه و یکشنبه مواج است.

مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته امیدیه با ۳۷.۹ و گتوند با ۱۴.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش شده اند، ضمن اینکه طی شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۳۶ و حداقل به ۱۹ درجه سانتیگراد رسیده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار