آغاز احداث ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی دزفول

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۸ ب٫ظ
آغاز احداث ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی دزفول [ad_1] دزفول-ایرنا-عملیات ساخت ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول با اعتباری افزون بر ۷۶ میلیارد ریال آغاز شد. مدیر شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان دزفول روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این ۲ واحد تولیدی در زمینه صنایع تبدیلی فعالیت خواهند کرد افزود:واحد تولید […]

[ad_1]


دزفول-ایرنا-عملیات ساخت ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ دزفول با اعتباری افزون بر ۷۶ میلیارد ریال آغاز شد. مدیر شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان دزفول روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این ۲ واحد تولیدی در زمینه صنایع تبدیلی فعالیت خواهند کرد افزود:واحد تولید خوراک آبزیان با ظرفیت هفت هزار تن در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع ساخته می شود.
علیمردان جعفری افزود:با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال ۲۰ نفر بطور مستقیم فراهم خواهد شد و سرمایه گذار ۵۵ میلیارد ریال برای آن در ابتدا سرمایه گذاری کرده است که طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود:با توجه به اینکه صنایع آبزی پروری در شمال خوزستان در زمینه تولید و پرورش ماهیان سردابی و گرمابی در حال توسعه است لزوم تولید خوراک آبزیان از نیازهای ضروری می باشد که با راه اندازی این واحد تولیدی علاوه بر اشتغال مستقیم موجب رونق و توسعه این خوشه صنعتی خواهد شد ضمن اینکه شهرستان دزفول به دلیل داشتن رودخانه دز و آب مناسب ظرفیت مناسبی برای سرمایه گذاری در زمینه تولید انواع ماهی های پرورشی را خواهد داشت.
جعفری اضافه کرد:واحد تولیدی دیگر نیز در زمینه قند و نبات در دست احداث است که در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع با سرمایه یک بانوی کار آفرین با اعتباری افزون بر ۲۱ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.
وی افزود:با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال برای ۳۰ نفر بطور مستقیم فراهم خواهد شد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار