آغاز بیست و دومین دوره بهره برداری کارخانه شکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۹ ب٫ظ
آغاز بیست و دومین دوره بهره برداری کارخانه شکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر بیست و دومین دوره بهره برداری کارخانه شکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشترآغاز شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، برداشت نیشکر از سطح ده هزار ویکصدو چهل وشش هکتار هکتار از مزارع کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر آغاز شد.
مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر از پیش‌بینی تولید ۱۰۰ هزار تن شکر در این شرکت تولیدی خبر داد و گفت: این مقدار شکر با برداشت ۹۰۰ هزارتن نیشکر از سطح ده هزار ویکصدو چهل وشش هکتار هکتار صورت خواهد گرفت.
محمدرضا عصاره نژاد بیان داشت: بحمدالله توانستیم با همت همه همکاران، بیش از ۱۰ هزار ده هزار ویکصدو چهل وشش هکتار از اراضی آماده برداشت نیشکر هستند که امیدواریم به فضل خداوند متعال در سال جهش تولید شاهد افزایش خوبی در زمینه استحصال شکر نسبت به سال گذشته که تولید شکر حدود ۵۸هزارتن بوده، امسال به ظرفیت اسمی کارخانه که همان ۱۰۰هزارتن است برسیم.
عصاره نژاد در حاشیه آغاز به کار تولید شکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر اظهار داشت: حدود ۳۵ درصد از برداشت محصول نیشکر امسال بصورت سبز برداشت می شود و درصدد هستیم که در سال های آتی این مقدار به تدریج افزایش پیدا کرده و در نهایت بتوانیم به سمت برداشت کاملاً سبز حرکت نمائیم و گام های مفیدی در جهت حفظ محیط زیست برداریم

شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در ۳۰ کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار