آغاز تدقیق مرز لایه های شبکه ه‍ای آبیاری در پایگاه داده مکان محور سازمان آب و برق خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۷ ب٫ظ
آغاز تدقیق مرز لایه های شبکه ه‍ای آبیاری در پایگاه داده مکان محور سازمان آب و برق خوزستان معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان از آغاز عملیات تدقیق مرز لایه های شبکه های آبیاری در پایگاه داده مکان محور سازمان آب و برق خوزستان به منظور دسترسی به تحلیل های دقیق تر خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،«فراز رابعی» ضمن اعلام مطلب فوق گفت: با توجه به راه‌اندازی پایگاه داده اطلاعات مکان محور سازمان که در حال حاضر بیش از ۱۴۰ لایه اطلاعاتی در آن بارگذاری شده، تدقیق این لایه ها در دستور کار دفتر هیدروژئوماتیک و مدلهای ریاضی قرار گرفت.

وی افزود: ابزار کارآمدی برای تحلیلهای مختلف در اختیار کارشناسان قرار گرفته است اما لازمه اعتماد به این تحلیل ها،تدقیق لایه های اطلاعاتی پایگاه داده می‌باشد.

رابعی در ادامه گفت:به همین منظور در گام نخست با همکاری معاونت شبکه های آبیاری و شرکتهای بهره برداری، در یک برنامه فشرده، ظرف دو هفته تا نیمه آبان ماه لایه های مرز شبکه های آبیاری در پایگاه داده تدقیق خواهد شد.

معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد: بعد از شبکه های آبیاری به نوبت لایه مرزهای امور آبهای مناطق نیز با همکاری معاونت حفاظت و بهره برداری تا نیمه اول آذر ماه سال جاری تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار