آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه از اوایل تیرماه

تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۶ ق٫ظ
آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه از اوایل تیرماه خوزستان- قلم ماندگار- معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه دوم از اوایل تیرماه خبر داد و گفت: ثبت‌نام این دانش‌آموزان تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار از ایسنا، محمدرضا کرم‌نیا، اظهار کرد: شیوه‌نامه ثبت‌نام دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه، هفت خردادماه به تمام مناطق ابلاغ شد. تمام توضیحات و راهکارها نیز در این شیوه‌نامه مشخص شده است.

وی افزود: در تلاش هستیم که ثبت‌نام دانش‌آموزان را از ۱۰ تیرماه آغاز کنیم، البته با توجه به شرایط موجود پیشبینی می‌کنیم که کار ثبت‌نام دانش‌آموزان از اوایل تیرماه آغاز شود. ثبت‌نام‌ها تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت و بعد از شهریور نیز ممکن است در موارد خاص ثبت‌نام دانش‌آموزان انجام شود.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: اگر والدین برای ثبت‌نام دانش‌آموزان خود مشکلی داشته باشند باید به مسوول ارزیابی عملکرد همان منطقه مراجعه کنند تا مشکل آن‌ها پیگیری شود.

کرم‌نیا خاطرنشان‌کرد: تلاش می‌کنیم خانواده‌ها در زمینه ثبت‌نام فرزندان خود دغدغه‌ای نداشته باشند. بیشترین مشکلاتی که ممکن است خانواده‌ها داشته باشند برای ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدراس خاص یعنی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی است که آزمون ورودی پایه دهم این مدارس نیز ۳۱ خردادماه برگزار می‌شود.

وی افزود: ۳۸۹ هزار و ۵۹۲ دانش‌آموز متوسطه در استان مشغول تحصیل هستند که از این تعداد ۲۲۰ هزار و ۴۷۳ دانش آموز دوره اول متوسطه، ۱۱۳ هزار و ۲۱۱ دانش‌آموز دوره دوم متوسطه و ۵۵ هزارو ۹۸۰ دانش‌آموز رشته‌های فنی و حرفه‌ای هستند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار