آغاز ساخت مصلای باغملک و افتتاح یک مسجد در ایذه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۳ ب٫ظ
آغاز ساخت مصلای باغملک و افتتاح یک مسجد در ایذه [ad_1] ایرنا – ایذه – همزمان با میلاد با سعادت امام علی (ع)، با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان در دو آیین جداگانه کار ساخت مصلای شهرستان باغملک آغاز و مسجد ولیعصر (عج) ایذه نیز به بهره برداری رسید. به گزارش‌ ایرنا مسجد ولیعصر (عج) ایذه با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و با مساحت […]

[ad_1]


ایرنا – ایذه – همزمان با میلاد با سعادت امام علی (ع)، با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان در دو آیین جداگانه کار ساخت مصلای شهرستان باغملک آغاز و مسجد ولیعصر (عج) ایذه نیز به بهره برداری رسید. به گزارش‌ ایرنا مسجد ولیعصر (عج) ایذه با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و با مساحت یک هزار متر مربع و زیربنای یک هزار و ۵۰۰ مترمربع در سه طبقه افتتاح و نخستین‌ اقامه‌ نماز درآن با حضور وی برگزار شد.
آیت ا… موسوی جزایری در این آیین با ارزشمند خواندن مسجد سازی اظهار‌کرد: این مسجد بسیار زیبا و با عظمت با تلاش و همت سادات حسینی شهرستان ایذه و‌ خیرین و ‌مومنان بنا شده است.
همچنین در آیین دیگری کلنگ زنی مسجد و مصلای امام علی(ع) شهرستان باغملک درزمین جدید با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.
زمین این مصلا توسط شهرداری باغملک و شورای اسلامی شهر باغملک اهدا شده است.
شهرستان های ایذه و باغملک در شمال شرقی اهواز قرار دارند.
۷۱۶۱/ ۶۰۳۷
خبرنگار: مهسا نوروزی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. oxvow.com   ۰۹/۱۲/۱۳۹۹  

    The watch is very beautiful, the real thing is better than the picture, but the logistics is too slow. I waited for 8 days. I was very angry at first, but I lost my anger when I saw the watch.

    https://www.oxvow.com/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار