معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان :

آغاز طرح نظارتی عید سعید قربان و بازگشت حجاج

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۰:۴۰ ق٫ظ
آغاز طرح نظارتی عید سعید قربان و بازگشت حجاج معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز طرح تشدید نظارتی ویژه عید سعید قربان و بازگشت حجاج خبر داد.

قلم ماندگار:

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز طرح تشدید نظارتی ویژه عید سعید قربان و بازگشت حجاج خبر داد

رحمانی زاده گفت: در آستانه عید سعید قربان و بازگشت حجاج بیت الله الحرام برخی از کالا و خدمات مرسوم این ایام تحت تأثیر قرار گرفته و به لحاظ نظارتی از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار می گردد.

وی اظهار داشت در این طرح نظارت و افزایش گشت های بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی مورد نظر به ویژه واحدهای عرضه کالاهایی از قبیل دام زنده ، میوه و تره بار ، گوشت قرمز و مرغ ، روغن ، برنج ، شیرینی و قند و شکر و تالارهای پذیرایی در اولویت نظارت خواهد بود .

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان عنوان کرد: بازرسان و کارشناس نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتاق های اصناف شهرستانها در این ایام بر بازار و مراکز عرضه دام ، کشتارگاهها و میادین میوه و تره بار نظارت و بصورت مداوم گروه های کالایی پر مصرف را رصد و پایش قرار خواهند داد.

رحمانی زاده همچنین بیان کرد تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخنامه در معرض دید عموم هستند و شهروندان می توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، عدم نصب قیمت و عدم صدور صورتحساب و غیره را به شماره ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گزارش کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار