باهمت خیر مدرسه ساز؛

آغاز عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۷ ب٫ظ
آغاز عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت : کلنگ مدرسه خیرساز در شهرک امام رضا (ع) مسجدسلیمان به زمین زده شد.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، امروز یکشنبه ۱۳ تیرماه با حضور علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان ، زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان، محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان و هوشنگ فردی پور سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان آغاز شد.

علی قربانی در این مراسم اظهار داشت : این مدرسه خیرساز در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع در شهرک امام رضا (ع) برای عزیزانی که در زلزله ۱۷ تیر ماه سال ۱۳۹۸ خسارت زیادی دیدند انجام می‌شود.

وی افزود: برای تامین و تجهیز این فضای آموزشی نیازمند یاری خیرین و نیکوکاران هستیم و خرسندیم که خیر نیک اندیش آقای صالحی یکی از خیرین مدرسه ساز بنام استان خوزستان برای این اقدام خداپسندانه پیشقدم شده است.

قربانی با اشاره به اینکه این مدرسه به نام شهید حیدری نامگذاری خواهد شد ، بیان داشت : تلاش می‌کنیم با تامین اعتبار و نقدینگی لازم به مبلغ بیش از ۲ میلیارد تومان و زیربنای ۳۰۰ مترمربع در سال ۱۴۰۱ آن را افتتاح و در اختیار دانش آموزان منطقه قرار دهیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار