رئيس پژوهش و فناوری مناطق نفت‌خيز جنوب:

آغاز فعالیت‌های پژوهشی در حوزه مسئولیت اجتماعی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۰ ب٫ظ
آغاز فعالیت‌های پژوهشی در حوزه مسئولیت اجتماعی رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از اعلام اولویت‌ها و آمادگی این شرکت برای حمایت از فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با مسئولیت اجتماعی خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفت‌خیز، دکتر شاهین کُرد با بیان این مطلب در نشست بررسی مسئولیت ‌اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب، اظهار داشت: این نشست با هدف هماهنگی بیشتر بین ادارات پژوهش و فناوری، روابط‌عمومی و کمیته CSR مبنی بر لزوم هدفمندی و اولویت بخشی به مسئولیت‌های اجتماعی تشکیل شد.

وی گفت: در این ارتباط پژوهش و فناوری مناطق نفتخیز جنوب درخصوص حمایت از پروژه‌های دانشجویی و فعالیتهای پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در محورهایی چون الگوها، روندها، بررسی چالشها و بسترهای قانونی و حقوقی و مطالعه پیامدهای اجتماعی ناشی از برنامه‌ریزی، اجرا و اقدام در محدوده شهرها و روستاهای گستره فعالیت این شرکت آمادگی کامل دارد.

دکتر شاهین کُرد افزود: بهره‌گیری از مدل‌ها و ایده‌های نوین در اثربخشی این حوزه امری ضروری ‌ا‌ست و به این منظور تلاش خود را برای جلب همکاری مراکز علمی و دانشگاهی و ورود آنها به این عرصه به کار خواهیم بست

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار