آقایان وزارت نیرو، دست از دهن کجی به مردم خوزستان بردارید!

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۴ ب٫ظ
آقایان وزارت نیرو، دست از دهن کجی به مردم خوزستان بردارید! اتفاقاتی که مردم خوزستان در یک دهه اخیر تحمل کرده اند، طبیعتا برای مردم هیچ استانی قابل تحمل نیست و قطعا صدای همه را در خواهد آورد.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار به نقل از پل سفید، اتفاقاتی که مردم خوزستان در یک دهه اخیر تحمل کرده اند، طبیعتا برای مردم هیچ استانی قابل تحمل نیست و قطعا صدای همه را در خواهد آورد، اما آستانه تحمل مردم خوزستان آن قدر بالاست که تنها به همین واسطه تمامی دهن کجی ها و ناروای هایی که به آنها می شود را هر چند تلخ اما به جان خریده اند.
اما آخرین اتفاق تلخی که وزارت نیرو با یک همایش نمایشی قصد رخ دادن آن را در خوزستان دارد همایش بین المللی زهکشی آن هم توسط محمد حاج رسولی ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و یا به عبارتی مغز متفکر طرح های انتقال آب که اغلب هم از سرشاخه های خوزستان به سایر استانهای مورد علاقه فلات مرکزی نشین است.
این همایش که قرار است در خوزستان و با شرایط ریزگردی برگزار شود، آن هم توسط وزارت نیروی که می توانست موضوع دیگری را برای برگزاری همایش در خوزستان مد نظر داشته باشد، رقمی میلیاردی را صرف کرده است، این در حالی است که اغلب خوزستانی هایی که متوجه موضوع همایش می شوند خواستار عدم برگزاری آن هستند و البته خواستار برگزاری همایشی با اولویت های اول مردم خوزستان هستند.
اما براورده های ما حاکی از آن است که این همایش بیشتر برای پز دادن است و نه توجه به مردم خوزستان که نیازمند رفع ریزگردها و آبگیری تالاب ها و رساندن آب به پروژه های بزرگ مقام معظم رهبری و … که همگی آنها یک پای وزارت نیرو را وسط می کشد، اما وزارت نیرو تنها همایش هایی را برگزار می کند که صرفه اقتصادی برایش داشته باشد، حال مردم آن استان چه بخواهند از آن آسیب ببینند چه بخواهند دلشان خون شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار