آلودگی هوا ۲ پرواز را درفرودگاه اهواز لغو کرد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۱ ب٫ظ
آلودگی هوا ۲ پرواز را درفرودگاه اهواز لغو کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – ۲ پرواز در فرودگاه اهواز در صبح روز شنبه به دلیل وقوع گردو غبار، لغو و تعداد دیگری از پروازهای این فرودگاه نیز با تاخیر انجام شدند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی اهواز اعلام کرد: پرواز شماره ۷۰۳۰اهواز- تهران شرکت هواپیمایی کیش ایر […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – ۲ پرواز در فرودگاه اهواز در صبح روز شنبه به دلیل وقوع گردو غبار، لغو و تعداد دیگری از پروازهای این فرودگاه نیز با تاخیر انجام شدند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی اهواز اعلام کرد: پرواز شماره ۷۰۳۰اهواز- تهران شرکت هواپیمایی کیش ایر ، و پرواز شماره ۱۲۱۳ اهواز – تهران قشم ایر به دلیل بدی آب و هوای اهواز و وجود پدیده گردو غبار لغو شدند.
همچنین پرواز ساعت ۸:۴۵ مسیر اهواز – تهران شرکت هواپیمایی ماهان با شماره ۴۵۸۷، و پرواز ساعت ۸:۵۰ دقیقه مسیر اهواز – تهران شرکت هواپیمای ایرتور با شماره ۹۵۷ ، و پرواز شماره ۴۰۲مسیر اهواز – مشهد شرکت هواپیمایی ایران ایر به دلیل بدی هوای اهواز و مشهد با تاخیر و در حالت انتظار قرار دارند.
به گفته اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان به دلیل وقوع پدیده گردو غبار در این استان در صبح روز شنبه شعاع دید تا ۴۰۰ متر در برخی مناطق کاهش یافت.
پیش بینی شده پدیده گرد و غبار تا بعدازظهر روز شنبه در خوزستان ادامه داشته و منشا آن خارجی و از کشور عراق عنوان شده است.
۷۱۶۵/۶۰۳۷
خبرنگار : حمیدر رضا ترابی فرد ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار