آلویس نانگ: به سه امتیاز بازی با الجزیره نیاز داشتیم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۶ ق٫ظ
آلویس نانگ: به سه امتیاز بازی با الجزیره نیاز داشتیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ بهترین بازیکنان دیدار استقلال خوزستان و الجزیره گفت: به سه امتیاز بازی مقابل الجزیره نیاز داشتیم تا راه صعود به مرحله بعد را هموار کنیم. به گزارش ایرنا آلویس نانگ در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل الجزیره امارات با اشاره به این که به این برد الجزیره وارد […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ بهترین بازیکنان دیدار استقلال خوزستان و الجزیره گفت: به سه امتیاز بازی مقابل الجزیره نیاز داشتیم تا راه صعود به مرحله بعد را هموار کنیم. به گزارش ایرنا آلویس نانگ در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل الجزیره امارات با اشاره به این که به این برد الجزیره وارد میدان شدیم اظهار کرد: نمی خواستیم تیم بازنده میدان باشیم و برای هر سه امتیاز جنگیدیم.
گلزن استقلال خوزستان در بازی مقابل الجزیره افزود: پیش از بازی هم قسم شده بودیم که با دست پر از میدان خارج شویم و بسیار خوشحالم که توانستیم پیروز میدان شویم.
وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که توانستم در این بازی گلزنی کنم و منجر به پیروزی تیمم شوم امیدوارم در ادامه راه روند صعودی خود را دنبال کنیم.
دیدار بین استقلال خوزستان و الجزیره امارات در هفته دوم از گروه B رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید.
تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب ۶ امتیازی در صدر جدول گروه خود قرار دارد.
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار