مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان خبر داد:

آماده باش تیم های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۹ ب٫ظ
آماده باش تیم های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان در نشست فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران جمعیت هلال احمر استان عنوان کرد: تمامی تیم های عملیاتی امدادونجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان در آماده باش کامل هستند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛دکترعلی خدادادی از به حالت آماده باش در آمدن تمامی تیم های عملیات امدادونجات در سطح استان خوزستان با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در نشست فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران جمعیت هلال احمر خوزستان،عنوان کرد :تمامی تجهیزات و لجستیک امدادی جمعیت هلال احمر در سطح استان آماده به کار شده و از تمامی روسای شعب خواسته شد تا آمادگی کامل در خصوص پاسخگویی به بروز آب گرفتگی ها و سیل احتمالی را داشته باشند.

وی با اشاره به محتمل بودن شدت بارش ها به ویژه در مناطق شمالی استان با توجه به الگوهای بارشی و صدور اخطاریه های سازمان هواشناسی از مردم شریف استان خواست به هشدارهای صادره شده توجه جدی داشته و در صورت وقوع آب گرفتگی و سیلاب با تیم های امدادی نهایت همکاری را به عمل آورند.

دکتر خدادادی با اعلام آمادگی جمعیت هلال با پیش بینی های شرایط مختلف در حوزه امدادونجات و ایجاد آمادگی برای تسریع در عملیات امداد رسانی، از شرایط خاص و ویژه این ایام با توجه به پاندمی ویروس کرونا در کشور و استان سخن گفت و اظهار داشت بدون تردید رعایت شیوه نامه های بهداشتی در عملیات های امدادونجات به خصوص در مورد اسکان اضطراری و موقت پیش بینی و در دستورکار قرار گرفته است و در صورت ضرورت برپایی اردوگاه اسکان، این موارد لحاظ خواهند شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار