رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان خبر داد؛

آمادگی رسانه‌های خوزستان برای همکاری در حوزه دفاع مقدس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۰۷:۱۶ ق٫ظ
آمادگی رسانه‌های خوزستان برای همکاری در حوزه دفاع مقدس «فروغی‌نیا» گفت: رسانه‌های خوزستان باید نقش و تاثیر جامعه رسانه‌ای استان در ادوار مختلف از جمله دفاع مقدس را تدوین و منتشر کنند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس، «غلامرضا فروغی نیا» رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان و پیشکسوت دفاع مقدس امروز با حضور در دفتر سرهنگ پاسدار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ضمن تبریک انتصاب وی، برای موفقیت او در جایگاه ارزشمند جدید آرزوی توفیق کرد.

فروغی نیا در ابتدای این دیدار، بر پرداختن به نقش ممتاز رسانه ها هم در دوران دفاع مقدس و هم در جنگ نرم تاکید کرد و اظهار داشت: رسانه های خوزستان باید نقش و تاثیر جامعه رسانه ای استان در ادوار مختلف از جمله دفاع مقدس را تدوین و منتشر کنند.

وی افزود: آمادگی داریم با حضور سرهنگ حاجتی که نگاهی فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای به حوزه دفاع مقدس خواهند داشت همکاری همه جانبه‌ای داشته باشیم.

سرهنگ حاجتی نیز ضمن تقدیر از حضور پیشکسوت دفاع مقدس و رسانه در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان بیان داشت: اهالی رسانه بر اساس رسالت خود به همه حوزه ها می پردازند جز حوزه خودشان که از تاثیرگذارترین حوزه هاست.

وی در پایان از «غلامرضا فروغی نیا» خواست که با همت همه فعالان رسانه ای استان بیش از پیش در حوزه دفاع مقدس مطالبه گر باشند و اجازه ندهند که مسئولین و متولیان اجرایی و فرهنگی در هیاهوی حاشیه ها از انجام امورات تاثیرگذار فرهنگی غافل شوند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار