مدیرکل صدا و سیمای خوزستان خبر داد

آمادگی صدا و سیمای خوزستان برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۹ ق٫ظ
آمادگی صدا و سیمای خوزستان برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان مدیرکل صدا و سیمای خوزستان از آمادگی این مرکز برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان در پی تعطیلات متوالی استان خبر داد.

مسلم رحیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  پایگاه خبری قلم ماندگار در اهواز با اشاره به آمادگی صدا و سیمای خوزستان برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان خوزستانی اظهار کرد: به مدیر کل آموزش و پرورش استان پیشنهاد همکاری صدا و سیما را در رابطه با جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان را دادیم.

وی افزود: شبکه استانی در راستای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان خوزستانی ناشی از تعطیلات مکرر مدارس که به‌واسطه ریزگردها و قطعی آب و برق در استان ایجاد شده است، آمادگی دارد آموزش‌ها را به صورت مشترک با آموزش و پرورش خوزستان از طریق رسانه استانی انجام دهد.

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با بیان اینکه صدا و سیمای خوزستان همواره در جهت ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان تلاش می‌کند، تصریح کرد: صدا و سیمای خوزستان این آمادگی را دارد تا در جهت جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان خوزستانی با آموزش و پرورش استان به صورت مشترک برنامه‌های مطلوبی را برای دانش‌آموزان خوزستانی پخش کند که امیدواریم بتوانیم گام مهمی را در این عرصه بر داریم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار