آمادگی ۲۰۰ تیم پلیس راه خوزستان در روز ۱۳ فروردین

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۹ ب٫ظ
آمادگی ۲۰۰ تیم پلیس راه خوزستان در روز ۱۳ فروردین [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: ۲۰۰ تیم سواره و پیاده پلیس راه خوزستان در ۱۳ فروردین ، آماده کنترل جاده ها و برخورد با متخلفان هستند. سرهنگ رضا دولتشاهی شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۱۵۰ تیم سواره محسوس و نامحسوس و ۵۰ تیم پیاده در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: ۲۰۰ تیم سواره و پیاده پلیس راه خوزستان در ۱۳ فروردین ، آماده کنترل جاده ها و برخورد با متخلفان هستند. سرهنگ رضا دولتشاهی شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۱۵۰ تیم سواره محسوس و نامحسوس و ۵۰ تیم پیاده در جاده ها و نقاط گردشگری خوزستان در این روز فعالیت می کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه روز ۱۳ فروردین روز طبیعت و بازگشت مسافران است ترافیک سنگینی در جاده ها پیش بینی می شود.
سرهنگ دولتشاهی ادامه داد: جاده ها و نقاط گردشگری با احتمال ترافیک بیشتر، شناسایی شده و کلیه عوامل پلیس در حالت آماده باش هستند.
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: گشت های پیاده در نقاطی از جمله پل حمید آباد، پارک گمبوعه و خارستان بهبهان انجام وظیفه می کنند.
وی ادامه داد: روز ۱۳ فروردین تردد کامیون ها و تریلرها در کلیه محورها ممنوع اعلام شده و تردد خودروهای سوخت رسان ترانزیتی نیز از ۱۱ تا ۱۴ فرودین در جاده های خوزستان ممنوع است.
سرهنگ دولتشاهی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از سرعت غیر مجاز توسط رانندگان گفت: وانت بارها از حمل مسافر در قسمت بار خودداری کنند و ماموران پلیس راه بدون هیچ گذشتی برخورد می کنند.
وی اضافه کرد: محور شوشتر به ملاثانی ۱۳ فروردین از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به دلیل حجم بالای ترافیک یک طرفه است.
وی در خصوص محور دیلم – امیدیه گفت: جاده امیدیه به دیلم که اوایل امسال به دلیل ریزش پل مسیر ناشی از بارندگی شدید بسته شده هم اکنون باز است و تردد از طریق کنارگذر ایمن و آسفالت شده انجام می شود.
سرهنگ دولتشاهی اظهار کرد: قرارداد ساخت پل بسته شده و پیمانکار آن مشخص شده و پیش بینی شده ساخت آن چهار تا ۶ ماه طول بکشد.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار