آمار تصادفات در خوزستان درهفته نخست تعطیلات حدود ۹۰ درصد افزایش داشت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۳ ب٫ظ
آمار تصادفات در خوزستان درهفته نخست تعطیلات حدود ۹۰ درصد افزایش داشت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: آمار تصادفات در استان خوزستان در هفته نخست تعطیلات با بیش از ۱۱۰ فقره تصادف نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۹۰ درصد افزایش داشته است. سرهنگ رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در هفته نخست تعطیلات نوروزی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: آمار تصادفات در استان خوزستان در هفته نخست تعطیلات با بیش از ۱۱۰ فقره تصادف نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۹۰ درصد افزایش داشته است. سرهنگ رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در هفته نخست تعطیلات نوروزی که از ۲۸ اسفند ۹۵ تا پنجم فروردین سال جاری است، بیش از ۱۱۰ فقره تصادف رخ داد که حدود ۶۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.
وی دلیل افزایش تصادفات در هفته نخست تعطیلات نوروزی امسال نسبت به سال گذشته را بارندگی در کل محورهای استان دانست و افزود: نامساعد بودن آب و هوای استان در روزهای تعطیلات و لغزندگی جاده ها مزید بر علت است که باعث افزایش میزان تصادفات شد.
دولتشاهی یادآور شد: در روزهای تعطیلات نوروزی محورهای اهواز- اندیمشک، ایذه- دهدز و امیدیه- دیلم پرترددترین مسیرهای استان بودند و بیشترین آمار تصادفات نیز در این مسیرها اتفاق افتاد.
هفته دوم تعطیلات و مرحله دوم سفرهای نوروزی نیز از امروز آغاز شده و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.
۷۱۴۸/۶۰۶۴
خبرنگار: هنا نیسی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار