انتقاد امام جمعه موقت اهواز از دولت ها:

آمار تمامی دولت‌ها با واقعیت زندگی مردم مطابقت ندارد!!

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۷:۱۲ ق٫ظ
آمار تمامی دولت‌ها با واقعیت زندگی مردم مطابقت ندارد!! امام جمعه موقت اهواز گفت: آمارهای ارائه شده از سوی دولت‌های مختلف از جمله این دولت با واقعیت های زندگی مردم مطابقت ندارد.

قلم ماندگار:

سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه‌های نماز جمعه اهواز اظهار کرد: دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با هیئت دولت بسیار مهم بود و در آن رهبر انقلاب شاخص ارزیابی عملکرد مسئولان را حکومت علوی دانستند.

وی افزود: ایشان فرمودند باید به دولت بابت اداره کردن یک کشور ۸۰ میلیونی خداقوت گفت چرا که در این یک سال کارهای خوبی در زمینه های مختلف به کشور و مردم ارائه شده است و باید هنرمندانه به مردم اعلام شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به مشکل دار بودن آمار ارائه شده از سوی دولت های مختلف از جمله دولت فعلی به مردم عنوان کرد: آماری که از سوی دولت ها ارائه می شود با واقعیت های زندگی مردم تطابق ندارد و ما آنها را در زندگی مردم نمی بینیم.

امام جمعه موقت اهواز با استناد به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه با هیئت دولت تصریح کرد: ما در کشور خلأهایی داریم که باید پر شود و مسئولان اقتصادی برای رفع آنها نباید شب و روز داشته باشند. دشمن با ما در حال جنگ است و مسئولان ما از جمله وزیر و معاون وزیر و مدیران استانی نباید به ساعات اداری اکتفا کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: یکی از بزرگ ترین اشتباهات دولت و وزارتخانه امور خارجه این بود که همه مسائل کشور را به مسئله برجام گره زدند. ما نمی گوئیم برجام بد بود ولی نباید کل مقدرات کشور را به آن وابسته‌ می کردیم و از ظرفیت های داخلی و متخصصان داخلی غافل شدند.

وی افزود: حقیقتا انتظار می رود که رئیس‌جمهور از این گناه بزرگ استغفار کند و الان برای جبران وارد عمل شوند و اشتباهات خود در گره زدن مقدرات کشور به برجام را جبران کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار