آمار مصدومان زلزله مسجدسلیمان به ۱۳۵ نفر افزایش یافت

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ ب٫ظ
آمار مصدومان زلزله مسجدسلیمان به ۱۳۵ نفر افزایش یافت سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تعداد مصدومان زلزله دوشنبه با مرکزیت مسجدسلیمان به ۱۳۵ نفر رسید.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی این مرکز، دکتر محمد امین زرگر بیان کرد: این تعداد مصدوم شامل ۱۳۱ نفر در مسجدسلیمان، سه نفر ایذه و یک نفر باغملک است.

به گفته وی تمام کدهای عملیاتی و ماموران اورژانس، چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲۰ دستگاه آمبولانس به همراه ماموران عملیاتی و ۲ فروند بالگرد نیز در پایگاه امداد هوایی به حالت آماده باش هستند تا در صورت وقوع هر حادثه ای بتوانند خدمات پزشکی و درمانی را ارایه دهند.

پس از زلزله اولیه تاکنون ۲۱ پس لرزه در مسجد سلیمان رخ داده است. زلزله به قدرت ۵.۷ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) پیش از ظهر دوشنبه مسجد سلیمان را لرزاند. این زمین لرزه در بسیاری از مناطق خوزستان از جمله اهواز، دزفول، شوش، شوشتر، آبادان و… احساس شد.

کانون این زمین لرزه شهر گلگیر در ۴۵ کیلومتری شهر مسجد سلیمان گزارش شد و یک نفر به دلیل عارضه قلبی ناشی از ترس جان خود را از دست داد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار