آیت الله حیدری: جنایت خونین عربستان؛ نمایش حقیقت تروریستی آل سعود

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۲۰:۴۰ ب٫ظ
آیت الله حیدری: جنایت خونین عربستان؛ نمایش حقیقت تروریستی آل سعود خوزستان- قلم ماندگار- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن محکومیت گردن زدن ۳۷ نفر از شیعیان عربستانی اظهار کرد: این جنایت وحشیانه، یکی از جنایت های بسیار فجیع، ضد حقوق بشری و ضد انسانیت رژیم ملعون آل سعود است که حقیقت تروریستی آنها رابه تمام معنا نشان می دهد.

قلم ماندگار:

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری قلم ماندگار، ضمن محکومیت گردن زدن ۳۷ نفر از شیعیان عربستانی اظهار کرد: این جنایت وحشیانه، یکی از جنایت های بسیار فجیع، ضد حقوق بشری و ضد انسانیت رژیم ملعون آل سعود است که حقیقت تروریستی آنها رابه تمام معنا نشان می دهد.

آیت الله محسن حیدری در ادامه با بیان اینکه مهمترین دلیل گردن زدن ۳۷ نفر از جوانان شیعه عربستانی که هیچ گناهی جز محبت و ولایت مداری اهل بیت علیهم السلام نداشتند، آن است که آنها ناصبی و ضد اهل بیت علیهم السلام هستند و همه کسانی که در زمینه اهل بیت علیهم السلام فعالیت می کنند را کافر می دانند و به صورت فجیع و برخلاف تمام اصول و مبانی حقوق بشر و انسانیت و آنهم در ملاء عام گردن آنها را زدند و این جوانان شیعه را به شهادت رساندند.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اینکه همانطور که رژیم ملعون آل سعود قبل از آن نیز آیت الله مرحوم نمر را گردن زدند و چند ماه پیش هم قاشقچی را با اره تکه تکه کردند.

آیت الله حیدری در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه حقوق بشر سازمان ملل به واسطه اینکه امریکا تمام قد از این گاو شیرده حمایت می کند، هیچگونه محکومیتی انجام ندادند و اگر هم انجام دادند در حد لفظ و هیچ اقدام عملی صورت نگرفت.

وی ادامه داد: در حالیکه اگر یک صدم آن جنایت ها در کشور دیگری که وابسته به امریکا و اسرائیل نبود، اتفاق می افتاد، شوی رسانه ای راه می انداختند و چه جار و جنجالی می کردند، اما نسبت به رژیم ملعون آل سعود، کوچکترین محکومیتی انجام ندادند.

 آیت الله حیدری با بیان اینکه این رفتارها واقعا مایه تاسف است، تصریح کرد: همه می دانیم خون این مظلومان هدر نخواهد رفت و ان شالله سقوط حتمی آل سعود را نزدیک تر می کند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان ضمن تسلیت شهادت مظلومانه این جوانان به محضر مقام معظم رهبری، امت اسلام و شیعیان مظلوم اقصا، قطیف و مدینه  گفت: امیدواریم خداوند متعال این شهدا را با شهدای کربلا محشور نمایند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار