آیت الله موسوی جزایری خواستار شد؛ بسیج همگانی جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۶ ق٫ظ
آیت الله موسوی جزایری خواستار شد؛ بسیج همگانی جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب خوزستان- قلم ماندگار-آیت الله جزایری گفت: این بیانیه باید مورد مطالعه و دقت زیاد قرار بگیرد و باید بدانیم این بیانیه یک مقدمه است که به‌دنبال آن، یک برنامه‌ریزی منسجم و بزرگ صورت بگیرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، ضمن تأکید بر اهمیت بیانیه «گام دوم انقلاب اسلامی» مقام معظم رهبری، اظهار کرد: این بیانیه باید مورد مطالعه و دقت زیاد قرار بگیرد و باید بدانیم این بیانیه یک مقدمه است که به‌دنبال آن، یک برنامه‌ریزی صورت بگیرد.

وی افزود: محتوای بیانیه گام دوم ممکن است نیاز به ایجاد سازوکارهایی از سوی دولت، مجلس، قوه قضاییه، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و مراکز علمی داشته باشد تا در راستای اجرای آن عمل شود.

زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: تمام بیانیه‌های مقام معظم رهبری پرمحتوا و سازنده هستند اما ایشان به‌طور ویژه روی این بیانیه فکر،مطالعه و دقت زیادی به خرج داده و زحمت زیادی کشیده‌اند که لازم است مردم، دولت و نظام ما اهتمام خاصی به این بیانیه داشته باشند و لازم است همه برای اجرایی کردن بیانیه گام دوم پای کار بیایند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار