آیت ا… صدیقی:بازی های سیاسی برخی افراد را به سمت فتنه کشانده است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۲ ب٫ظ
آیت ا… صدیقی:بازی های سیاسی برخی افراد را به سمت فتنه کشانده است [ad_1] اهواز – ایرنا – امام جمعه موقت تهران گفت: بازی های سیاسی حتی در قالب لباس روحانیت برای قدرت طلبی، برخی افراد را به سمت فتنه و مقابله با ولایت کشانده است. به گزارش ایرنا آیت ا…کاظم صدیقی شامگاه چهارشنبه در آیین نخستین یادواره شهدای منطقه فاز۲پادادشهر اهواز اظهار کرد: جوانان و نوجوانان ما […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – امام جمعه موقت تهران گفت: بازی های سیاسی حتی در قالب لباس روحانیت برای قدرت طلبی، برخی افراد را به سمت فتنه و مقابله با ولایت کشانده است. به گزارش ایرنا آیت ا…کاظم صدیقی شامگاه چهارشنبه در آیین نخستین یادواره شهدای منطقه فاز۲پادادشهر اهواز اظهار کرد: جوانان و نوجوانان ما هنوز به قدرت طلبی مبتلا نشده اند چرا که در جوانی اشخاص بی مبالات بوده و شاید با یک حضور در مراسم شهید از رفتار زشت خود توبه کنند.
وی افزود: قدرت طلبی در سنین بالا و در جایگاه مدیریت نمود پیدا می کند چرا که افراد در این مدت دست به هر کاری می زنند و با هر بیگانه ای سازش می کنند تا بر کرسی مدیریت خود بمانند و یا مجدد رای آورند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه کشمکش های سیاسی خطرناک ترین حجاب است گفت: برخی ها بر خلاف اعتقادات خود قسم می خورند که قانون اساسی را قبول دارند ولی در عمل خلاف آن را نشان می دهند.
وی با بیان اینکه باید هوشیار باشیم که در انتخابات کار را به دست قدرت طلبان ندهیم افزود: نباید برخی در کشور به صورت اشرافی زندگی کنند در حالی که در گوشه ای از کشور مردم آب و برق نداشته و گرد و غبار زندگی آنها را مختل کرده است.
آیت ا… صدیقی اضافه کرد: باید درد مردم را لمس کنیم و به یاد آوریم که شهدا با چه هدفی به میدان نبرد رفته و جان خود را در راه این نظام و انقلاب نثار کردند.
وی در ادامه گفت: برای رسیدن به زندگی سالم باید غنای درونی داشته و وابسته به بیرون نباشیم.
امام جمعه موقت تهران افزود: اگر اعتقادات ما عقلانی بوده و اخلاق ما الهی باشد می توانیم در مسیر موفقیت حرکت کنیم.
وی گفت: در معاملات و سیاست ها اگر بتوانیم اخلاق و فرهنگ و ایمان را سبک زندگی قرار دهیم، می توانیم در مسیر الهی گام برداریم.
آیت ا… صدیقی ادامه داد: ارائه سبک زندگی اسلامی و آشنایی هرچه بیشتر مردم با آن بر عهده علما، فقها است.
وی افزود: شهدا دردهای درمان ناپذیر را درمان می کنند و بسیاری از اشخاص از شهدا حاجت می گیرند.
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: بیماری های سیاسی را حکومت فرهنگ شهادت می تواند درمان کند چرا که رباخواران و قدرت طلبان هیچگاه نمی توانند مشکلات سیاسی و اقتصادی کشور را برطرف کنند.
وی گفت: برخی می خواهند پرچم آمریکا را در داخل برافراشته کنند در حالی که گره های اقتصادی کشور ما را حرکت در مسیر شهدا حل می کند.
آیت ا… صدیقی افزود: امروزه رانت خواری و میلیاردر بودن مسئولان نمی تواند گره های اقتصادی مملکت را حل کند بلکه اقتصاد ما افرادی نظیر شهید باکری و شهید همت را می خواهد.
وی بیان کرد: اکنون کشور ما در جهان به عنوان یک ابرقدرت جهانی مطرح است به همین دلیل در مسائل اقتصادی نیز نیازمند رزمندگانی هستیم که بتوانند مشکلات را برطرف سازند.
۶۰۶۸/۷۱۵۲
خبرنگار: محمدرضا خبازان تنظیم:محمدعلی فریدپناه ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار