ابراهیم رئیسی: امکان تأمین مالی ستادهایم را ندارم

تاریخ انتشار: شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۴ ق٫ظ
ابراهیم رئیسی: امکان تأمین مالی ستادهایم را ندارم ابراهیم رئیسی: امکان تأمین مالی ستادهایم را ندارم.
به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است، یادآور شد: در دولت «کار و کرامت» جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است، یادآور شد: در دولت «کار و کرامت» جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت.

حجت‌الاسلام‌ سیدابراهیم رئیسی در جمع ستادهای کشوری و استانی خود با بیان اینکه رأی مردم در نظام اسلامی تشریفاتی نیست و سرنوشت‌ساز است، گفت: امروز مشکلات اقتصادی از دغدغه‌های اصلی مردم است.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه نگاه ما به همه ظرفیت‌های کشور است نه یک جناح و جریان خاص سیاسی، تصریح کرد: مدیریت یک جریان خاص در کشور باید شکسته شود.

رئیسی با بیان اینکه در دولت کار و کرامت جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت، خاطرنشان کرد: امکان تأمین مالی ستادها از طرف این‌جانب وجود ندارد و باید حداکثر دقت در مسائل مالی صورت پذیرد تا شاهد اسراف نباشیم.

او افزود: واگذاری امتیاز از بخش دولتی به خصوصی که به امضای طلایی مشهور است باید به افراد صاحب حق و لایق داده شود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: با بسیج عمومی و مدیریت جهادی تغییر وضع موجود ممکن است.

رئیسی تخریب در عرصه انتخابات را مطلقاً امری ناپسند دانسته و خلاف موازین شرعی و اخلاقی دانسته است و ابراز داشت: منکر خدمات دولت‌های بعد از انقلاب نیستیم اما مشکلات موجود بر همگان واضح است.

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار