اتصال ۲۴ دستگاه اجرایی هندیجان به شبکه دولت

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۶ ق٫ظ
اتصال ۲۴ دستگاه اجرایی هندیجان به شبکه دولت [ad_1] هندیجان – ایرنا – فرماندار هندیجان گفت: در راستای توسعه فناوری اطلاعات و سهولت در ارسال مکاتبات بین سازمانی ۲۴ دستگاه اجرایی این شهرستان در فاز نخست به شبکه دولت الکترونیک متصل شدند. سید مهران رفیعی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اجرای فاز نخست این طرح از طرف استانداری […]

[ad_1]


هندیجان – ایرنا – فرماندار هندیجان گفت: در راستای توسعه فناوری اطلاعات و سهولت در ارسال مکاتبات بین سازمانی ۲۴ دستگاه اجرایی این شهرستان در فاز نخست به شبکه دولت الکترونیک متصل شدند. سید مهران رفیعی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اجرای فاز نخست این طرح از طرف استانداری خوزستان از ماه گذشته در شهرستان هندیجان شروع و امروز با اتصال این ادارت به پایان رسید.
وی گفت: برنامه ریزی های لازم برای اتصال سایر دستگاه ها در فاز دوم شروع شده و پیشبینی می شود ۲۰ اداره و سازمان دیگر به این شبکه متصل شوند.
رفیعی گفت: با استفاده از این شبکه نامه ها به صورت الکترونیک تبادل می شود که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.
وی ادامه داد: نحوه دسترسی و استفاده از سیستم آموزش داده شده است ودستگاه ها ملزم می باشند نسبت به استفاده از این سیستم برای ارسال و دریافت مکاتبات خود اقدام کنند.
فرماندار هندیجان افزود: دستگاه های متصل شده به شبکه الکترونیک در صورت مواجهه با هر مشکلی در اتصال، با دفتر فناوری اطلاعات فرمانداری هندیجان تماس حاصل نمایند.
شهرستان هندیجان با ۳۸ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار گرفته است.
۷۱۶۳/۶۰۶۴
خبرنگار: عبدالحسن محسنی نژاد** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار