اجرای تئاتر خیابانی دفاع مقدس با نام ' رهروان عشق' در شهرستان های خرمشهر و آبادان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۱۵ ق٫ظ
اجرای تئاتر خیابانی دفاع مقدس با نام ' رهروان عشق' در شهرستان های خرمشهر و آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – ویژه برنامه «رهروان عشق» با موضوع دفاع مقدس از اول تا هفتم فروردین ۹۶ همزمان با استان های ایلام، کردستان و کرمانشاه در شهرستان های آبادان و خرمشهر برگزار می شود. به گزارش ایرنا همزمان با نوروز ۹۶ و سفرهای راهیان نور، دفتر تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی از […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – ویژه برنامه «رهروان عشق» با موضوع دفاع مقدس از اول تا هفتم فروردین ۹۶ همزمان با استان های ایلام، کردستان و کرمانشاه در شهرستان های آبادان و خرمشهر برگزار می شود. به گزارش ایرنا همزمان با نوروز ۹۶ و سفرهای راهیان نور، دفتر تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی از اجرای ۱۳ نمایش در چهاراستان منطقه عملیانی دفاع مقدس با عنوان «رهروان عشق» خبر داد.
در استان خوزستان، سه نمایش در فضای باز مسجد جامع خرمشهر، منطقه عملیاتی والفجر۸ ، موزه دفاع مقدس خرمشهر، یادمان شهدای شلمچه و گلزار شهدای آبادان اجرا می شود.
در برنامه استان خوزستان، نمایش های «اسو» کار بهنام کاوه، «حکایتی از یک پیرمرد» کار عبدالحسین جلیل نسب و نمایش «العماره» کار فواد رابحی، «کوچه های شهر» کار احمد مسافری و نمایش «کوچه کار» امین پورمند اجرا می شود.
هر نمایش پنج نوبت در روز به اجرا در می آید.
۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار