اجرای طرح جهش تولید در سطح پنج هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شوشتر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۷ ب٫ظ
اجرای طرح جهش تولید در سطح پنج هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شوشتر فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوشتر با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان در بخش کشاورزی گفت: طرح جهش تولید در سطح پنج هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان اجرا شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوشتر با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان در بخش کشاورزی گفت: طرح جهش تولید در سطح بیش از پنج هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان اجرا شد.

به گزارش قلم ماندگار، سرهنگ پاسدار حسین نیسی زاده دیروز با تبریک روز مهندس به مهندسان شهرستان شوشتر به ویژه مهندسان فعال در عرصه‌های کشاورزی و منابع طبیعی افزود: امسال با توجه به نامگذاری سال به نام جهش تولید، یکی از طرح‌های اعتلای بسیج طرح جهش تولید در عرصه‌های کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بود که در سطح بیش از پنج هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به ا جرا در آمد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوشتر ادامه داد: این طرح شامل محصولات تابستانی مانند برنج، ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای و محصولات پاییزه گندم، جو و کلزا است که توسط ۱۰۷ مربی از دانش آموختگان بخش کشاورزی شهرستان شوشتر در حال اجرا است و تا پایان خردادماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
وی پیش بینی کرد میزان تولید محصولات با علمی کردن کشاورزی در عرصه‌های تولید، ۲۰ درصد افزایش یابد.‌

انتهای پیام/

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار