اجرای طرح «فطرانه» هلال احمر در مناطق سیل‌زده خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۷ ق٫ظ
اجرای طرح «فطرانه» هلال احمر در مناطق سیل‌زده خوزستان خوزستان- قلم ماندگار- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از آغاز اجرای طرح فطرانه جمعیت هلال احمر در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، علی خدادادی با اشاره به آغاز اجرای طرح فطرانه جمعیت هلال احمر در مناطق سیل‌زده استان اظهار کرد: در طول اجرای طرح فطرانه، بیش از ۲۰ هزار بسته غذایی، بهداشتی و زیستی یک ماهه به خانواده‌های آسیب دیده از سیل اخیر خوزستان، اهدا می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح «فطرانه» از بیست و‌ پنجم ماه مبارک رمضان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در مناطق سیل‌زده آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: این طرح علاوه بر کمک‌های مستمر به آسیب‌دیدگان از سیل، تهیه و توزیع بسته‌های غذایی، بهداشتی و زیستی را در بین سیل‌زدگان شامل می‌شود.

خدادادی ادامه داد: اقلام مورد نیاز برای تهیه این بسته‌های اهدایی، توسط خیرین، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و مؤسسات مختلف از سراسر کشور به استان خوزستان ارسال شده است. توزیع اقلام بهداشتی، غذایی و زیستی در قالب این طرح از روستای ابومشیلش شهرستان کارون آغاز شده و در بیش از ۲۰۰ روستا و منطقه سیل‌زده اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: بسته‌های بهداشتی شامل شامپو، صابون، دستمال کاغذی، پد بهداشتی بانوان، پودر لباسشویی، مایع ظرفشویی و سایر اقلام مورد نیاز هستند. همچنین بسته‌های غذایی یک ماهه از یک کیسه برنج مرغوب، روغن مایع، قند، چای، حبوبات، شکر و انواع کنسروجات تشکیل شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار