اجرای طرح پرورش ماهیان گرمابی در دانشگاه ترکالکی گتوند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۶ ب٫ظ
اجرای طرح پرورش ماهیان گرمابی در دانشگاه ترکالکی گتوند [ad_1] گتوند – ایرنا – برای نخستین بار طرح پرورش ماهیان گرمابی در سامانه مدار بسته و بتونی در دانشگاه پیام نور شهر ترکالکی گتوند اجرا و به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا رئیس دانشگاه پیام نور ترکالکی در آئین افتتاح این طرح تولیدی با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در دانشگاه […]

[ad_1]


گتوند – ایرنا – برای نخستین بار طرح پرورش ماهیان گرمابی در سامانه مدار بسته و بتونی در دانشگاه پیام نور شهر ترکالکی گتوند اجرا و به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا رئیس دانشگاه پیام نور ترکالکی در آئین افتتاح این طرح تولیدی با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در دانشگاه های استان خوزستان اجرا شده افزود: این طرح مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است که با کمترین هزینه به بهره برداری رسید.
حسن رحمانی با تشکر و قدردانی از حمایت و پشتیبانی ریاست و معاونت اجرایی دانشگاه پیام نور خوزستان،شهرداری و شورای اسلامی شهر ترکالکی و خیرین افزود:
هدف از اجرای این طرح کارآفرینی برای دانشجویان و تامین بخشی از هزینه های جاری این واحد دانشگاهی است.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح سعی نمودیم با صرفه جویی و استفاده از امکانات موجود و کمترین هزینه کار احداث حوضچه ها را به اتمام برسانیم.
به گزارش ایرنا این طرح با هزینه تقریبی ۴۰۰میلیون ریال در زمینی به مساحت ۲۵۰متر مکعب اجرا شده و در هر دوره پرورش ظرفیت برداشت بالغ بر ۳،۵ تن ماهی کپور را دارد.
در این آئین چند اصله نهال توسط فرمانداران گتوند و شوشتر، رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان در محل دانشگاه پیام نور شهر ترکالکی کاشته شد.
بیش از یکهزار و ۵۰۰ دانشجو در ۱۵ رشته در دانشگاه های آزاد و پیام نور شهرستان ۷۴ هزار نفری گتوند تحصیل می کنند.
۶۰۶۸/۷۴۶۷
خبرنگار:باقرابراهیمی** انتشار:محمد علی فرید پناه
کانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@ برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار