احتمال آبگرفتگی معابر در موج جدید بارندگی در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۱ ب٫ظ
احتمال آبگرفتگی معابر در موج جدید بارندگی در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی به خوزستان از روز جمعه، احتمال آبگرفتگی معابر در این استان وجود دارد. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ظهر روز جمعه تا روز یکشنبه شاهد بارش پراکنده در بیشتر نقاط خوزستان خواهیم […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: با ورود موج جدید بارندگی به خوزستان از روز جمعه، احتمال آبگرفتگی معابر در این استان وجود دارد. کوروش بهادری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ظهر روز جمعه تا روز یکشنبه شاهد بارش پراکنده در بیشتر نقاط خوزستان خواهیم بود که شدت آن در شمال و شرق استان بیشتر است.
وی توصیه کرد: میهمانان نوروزی و عشایر کوچ رو از اتراق و تردد در حاشیه و حریم رودخانه ها خودداری کنند.
وی گفت: خلیج فارس نیز در این مدت مواج است.
بهادری ادامه داد: در بارش سه شنبه شب در خوزستان میزان بارش در خرمشهر پنج، آبادان ۴٫۷، لالی سه و شادگان یک و نیم میلیمتر گزارش شد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: چهارشنبه شب نیز احتمال بارندگی در برخی مناطق شمالی خوزستان وجود دارد.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز با ۲۸ و دهدز با ۹ میلیمتر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز نیز در این مدت بین ۲۸ و ۱۱ درجه سانتیگراد در نوسان است.
بهادری اظهار کرد: میزان وارونگی هوای روز سه شنبه اهواز ۲۳۸ متر گزارش شده است.
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در بارندگی جمعه و شنبه گذشته بیشترین میزان بارش به ترتیب در آغاجاری ۸۷٫۶ ، ماهشهر ۷۲، دهدز ۶۰، امیدیه ۵۷٫۳، شادگان ۴۹، بهبهان ۳۹٫۹، آبادان ۳۱٫۷، هندیجان ۳۳٫۳، ایذه ۲۳٫۸ و اهواز ۱۲ میلیمتر ثبت شد.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار