احتمال وقوع بارش های رگباری و سیلاب در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۴ ب٫ظ
احتمال وقوع بارش های رگباری و سیلاب در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:بر اساس مدل های هواشناسی، با ورود سامانه بارشی به استان از چهارشنبه – امروز – احتمال وقوع سیل و بارش های رگباری بیشتر نقاط استان را تحت پوشش خود قرار می دهد. کورش بهادری چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:با ورود سامانه […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:بر اساس مدل های هواشناسی، با ورود سامانه بارشی به استان از چهارشنبه – امروز – احتمال وقوع سیل و بارش های رگباری بیشتر نقاط استان را تحت پوشش خود قرار می دهد. کورش بهادری چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:با ورود سامانه بارشی در استان از اواسط امروز چهارشنبه ۲ فروردین لغایت اواخر شنبه خط ناپایداری در لایه های میانی جو به وجود می آید که سبب ابرناکی و به تدریج رگبار باران و رعد و برق و وزش باد قابل ملاحظه واحتمال تگرگ می شود.
بهادری ادامه داد :در این مدت خلیج فارس مواج بوده و احتمال برخاستن گرد و غبار در بعضی ساعات دورازانتظار نمی باشد.
وی افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته هندیجان با ۲۶٫۸ و دهدز با۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۶ و ۱۴ درجه سانتیگراد در نوسان است.
براین اساس پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان و اداره کل هواشناسی درباره تشکیل سامانه بارشی فعال که از بعدازظهر امروز استان را تحت تاثیر قرار می دهد، اخطاریه صادر کرده است.
۷۱۶۵/۶۱۲۵ خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار