احتمال وقوع گردو غبار درخوزستان در دوشنبه/ شمال استان امشب بارانی است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۳ ب٫ظ
احتمال وقوع گردو غبار درخوزستان در دوشنبه/ شمال استان امشب بارانی است [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه شمال خوزستان یکشنبه شب بارانی پیش بینی می شود گفت: احتمال وقوع گردو غبار در روز دوشنبه در خوزستان وجود دارد. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توده گرد و غبار نیز از کشور عراق شکل گرفته […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه شمال خوزستان یکشنبه شب بارانی پیش بینی می شود گفت: احتمال وقوع گردو غبار در روز دوشنبه در خوزستان وجود دارد. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توده گرد و غبار نیز از کشور عراق شکل گرفته که احتمالا تا فردا به خوزستان می رسد و در صورت لزوم اطلاعیه صادر می شود.
وی افزود: پیش بینی می شود بارندگی امشب نیز در شمال خوزستان آغاز و تا ظهر روز دوشنبه ادامه داشته باشد.
وی همچنین گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در دهدز با ۳۷ میلیمتر اعلام شد.
بهادری افزود: در این مدت میزان بارندگی در ایذه ۱۷، اهواز ۱۵٫۲، رامهرمز ۱۵، لالی ۹٫۵، امیدیه و مسجدسلیمان ۶، ماهشهر ۵٫۷، آبادان سه و دزفول ۲٫۶ میلیمتر ثبت شد.
به گزارش ایرنا در یک ماه گذشته خوزستان چندین نوبت با گرد و غبار شدید روبه رو بود که در شدیدترین حالت در روز هشتم بهمن، میزان آلودگی هوای اهواز به بیش از ۶۶ برابر حد مجاز رسید.
وقوع این توفان گرد و غبار، قطعی مکرر آب و برق، شبکه ارتباطی، تعطیلی مدارس و ادارات را به دنبال داشت.
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری و امیدیه با ۲۹ و دهدز با هفت درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز نیز در این مدت بین ۲۴ و ۱۶ درجه سانتیگراد در نوسان است.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار