اختصاصی قلم ماندگار: گلایه مردمی از توزیع نامناسب میوه در کلانشهر اهواز/ مسئولان سازمان های تعاون روستایی و صنعت، معدن و تجارت خوزستان پاسخگو باشند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۰ ق٫ظ
اختصاصی قلم ماندگار: گلایه مردمی از توزیع نامناسب میوه در کلانشهر اهواز/ مسئولان سازمان های تعاون روستایی و صنعت، معدن و تجارت خوزستان پاسخگو باشند خوزستان- اهواز- قلم ماندگار، شهروندان خوزستانی از گرانی و میوه بی کیفیت نوروزی گلایه دارند و خواستار رسیدگی و نظارت بهتر سازمان تعاون روستایی هستند.

قلم ماندگار:

شهروندان اهوازی از گرانی و میوه بی کیفیت نوروزی گلایه دارند و خواستار رسیدگی و نظارت بهتر سازمان های تعاون روستایی  و صنعت، معدن و تجارت خوزستان هستند.

به گزارش قلم ماندگار، تامین و تنظیم بازار میوه شب عید یکی از عمده اقداماتی است که همه ساله از اواخر اسفندماه تا اواسط فروردین ماه  توسط سازمان تعاون روستایی خوزستان انجام  می شود، امسال هم همچون گذشته این مهم توسط تعاون روستایی خوزستان صورت گرفت اما شهروندان خوزستانی به ویژه مردم کلانشهر اهواز با مراجعه به اماکن استقرار غرفه های میوه نوروزی در این شهرستان، به عینه مشاهده می کنند، خبری از ارزانی میوه های با کیفیت و ارزان قیمت نیست!

میوه های بی کیفیت در محل توزیع در میوه نوروزی!

برخی از شهروندان اهوازی در تماس با پایگاه خبری قلم ماندگار خواستار تهیه گزارش خبری از نحوه عرضه میوه  شدند، شهروندان همچنین از عرضه میوه های بی کیفیت میوه های نوروزی گله مند داشتند و خواستار رسیدگی مسئولان متولی به این مهم هستند.

برخی از مردم اهواز همچنین از توزیع میوه ی نوروزی به قیمت آزاد در این غرفه ها ( محل توزیع میوه به قیمت مصوب و نرخ دولتی)، هم اظهار نارضایتی می کنند!

البته اخیرا دکتر حسین نظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در مصاحبه ای با خبرنگاران  از برپایی ۴۷ غرفه میوه نوروزی همزمان با ایام نوروز در اهواز و آغاز توزیع این اقلام به منظور تنظیم بازار میوه شب عید مردم استان و کنترل قیمت بازار و همچنین رفاه حال شهروندان استان توزیع میوه از ۲۵ اسفند ماه در سطح استان خبر داده بود اما متاسفانه نظارتی بر این غرفه ها مشاهده نمی شود.

همچنین جمشید بنی فری مدیر تعاون روستایی خوزستان نیز عنوان کرده است: توانسته میوه نوروزی اعم از سیب و پرتقال با کیفیت را با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه کند اما این صحبت فقط در حد حرف بوده است و چنین چیزی در بازار مشاهده نشده است.

وی می گوید: میوه های نوروزی عرضه شده در بازار شامل پرتقال تامسون با قیمت ۳۵۰۰ تومان، پرتقال والنسیا ۴۵۰۰ تومان و سیب زرد و قرمز با نرخ ۵۵۰۰ تومان است اما با مراجعه به چند غرفه از جمله غرفه های مستقر در مسیر علی ابن مهزیار اهوازی و  پل لشکر . …. به طور واضح می تواند مشاهده کرد که این غرفه ها قیمت میوه ها را به روز  و نه نرخ مصوب دولتی به دست مشتریان می دهند.

در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که می طلبد، سازمان های تعاون روستایی و صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیشتر بر روی عرضه میوه و حتی کیفیت آن نظارت کند.

یادآور می شود: پایگاه خبری قلم ماندگار، آماده انعکاس پاسخ مسئولان سازمان های تعاون روستایی و صنعت، معدن و تجارت خوزستان در این زمینه است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار