نماینده مردم اهواز و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان عنوان کرد:

اختصاص سهم ۳ درصدی درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم است!+گزارش تصویری

تاریخ انتشار: شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴ ب٫ظ
اختصاص سهم ۳ درصدی درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم است!+گزارش تصویری نماینده مردم اهواز و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان با بیان اینکه عملکرد در پرداخت سهم ۳ درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور بسیار ضعیف بوده است، گفت: میزان تخصیص این سهم ۳ درصدی تا پایان تیرماه سال ۹۷ کمتر از یک سیزدهم درصد بوده است.

قلم ماندگار:

نماینده اهواز با بیان اینکه عملکرد در پرداخت سهم ۳ درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور بسیار ضعیف بوده است، گفت: میزان تخصیص این سهم ۳ درصدی تا پایان تیرماه سال ۹۷ کمتر از یک سیزدهم درصد بوده است.

علی ساری در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان، اظهار کرد: بر اساس قانون باید سهم ۳ درصدی از صادرات نفتی به مناطق نفتخیز و استان خوزستان پرداخت شود اما متاسفانه تخصیص در این زمینه بسیار کمتر از سهم خوزستان است.

وی با بیان اینکه عملکرد در پرداخت سهم ۳ درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور بسیار ضعیف بوده است، افزود: میزان تخصیص در این زمینه تا پایان تیرماه سال ۹۷ کمتر از یک سیزدهم بوده است.

نماینده اهواز عنوان کرد: اقداماتی در این زمینه در مجلس شورای اسلامی انجام گرفته تا شاهد تحولاتی در تخصیص این سهم باشیم.

وی ادامه داد: همچنین صحبت‌هایی با وزیر نفت در زمینه پرداخت حق آلایندگی نفت به استان خوزستان انجام گرفته است تا شاهد پرداخت این سهم به استان خوزستان باشیم.

ساری تصریح کرد: در بحث سهم ۳ درصدی خوزستان از صادرات نفت نیز صحبت‌هایی با رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام گرفته است و امیدواریم بتوانیم گام‌های اساسی در تخصیص این سهم به استان خوزستان برداریم.

وی ادامه داد: اگر این سهم ۳ درصدی به صورت کامل تخصیص پیدا کند، قطعا شاهد تحولاتی در استان خوزستان خواهیم بود و در تلاش هستیم تا این مهم محقق شود.

 

انتهای پیام/+

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار