اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک کشاورزی به کشاورزان خوزستانی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۲ ب٫ظ
اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک کشاورزی به کشاورزان خوزستانی به منظور حمایت از بخش کشاورزی استان خوزستان بانک کشاورزی مبلغ ۲۰۰۰میلیارد ریال تسهیلات به این بخش اختصاص داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، به منظور حمایت از بخش کشاورزی استان خوزستان بانک کشاورزی مبلغ ۲۰۰۰میلیارد ریال تسهیلات به این بخش اختصاص داد.

جهانپور معماریان مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان عنوان کرد: در راستای حمایت از بخش کشاورزی بانک کشاورزی از محل منابع داخلی خود مبلغ ۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات را به بخش کشاورزی استان تزریق می کند.

معماریان گفت: این تسهیلات با نرخی کمتر از نرخ اعلام شده شورای عالی پول و در راستای حمایت از بخش کشاورزی استان تصویب و به حساب کشاورزان پرداخت می گردد.

مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت: نرخ سود تسهیلات ۱۵ درصد بوده که ۳ درصد کمتر از نرخ تصویب شده شورای پول می باشد و فرصت مناسبی است تا در جهت حمایت و تقویت بخش کشاورزی استان به بخش تزریق گردد.

جهانپور معماریان گفت: نحوه باز پرداخت این تسهیلات ۶ ساله می باشد که یک سال اول آن بصورت مشارکت و ۵ سال دیگر بصورت پرداخت اقساط می باشد.

مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت: این تسهیلات در زیربخش های گلخانه، ساخت سیلوی ذخیره سازی غلات، ساخت کارخانه بسته بندی فرآورده های سبزی و صیفی، بهره برداری از کارخانه ساخت رب گوجه فرنگی، بسته بندی فرآورده خرما، عمل آوری بسته بندی ماهی و میگو، احداث دامپروری و ساخت کارخانه خوراک دام و در جهت تقویت و حمایت بخش کشاورزی استان در اختیار کشاورزان و تولید کنندگان قرار خواهد گرفت.

جهانپور معماریان مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان افزود: تاکنون بانک کشاورزی از محل بند الف ماده ۵۲ قانون الحاقی نیز مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جهت طرحهای گلخانه ای و صنایع تبدیلی، تکمیلی و آب و کشاورزی مصوب کرده که ۵۲۵ میلیارد ریال آن تا کنون به حساب کشاورزان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار