اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی اندیمشک

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۶ ب٫ظ
اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:در راستای توسعه بخش کشاورزی و ایجاد اشتغال در اندیمشک ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات کشاورزی به این شهرستان اختصاص یافته و بعضا پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار ایرنا کیخسرو چنگلوایی روز چهارشنبه در نشست شورای اشتغال شهرستان اندیمشک با حضور استاندار خوزستان افزود: ۲۶۰ […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:در راستای توسعه بخش کشاورزی و ایجاد اشتغال در اندیمشک ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات کشاورزی به این شهرستان اختصاص یافته و بعضا پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار ایرنا کیخسرو چنگلوایی روز چهارشنبه در نشست شورای اشتغال شهرستان اندیمشک با حضور استاندار خوزستان افزود: ۲۶۰ میلیارد ریال از این تسهیلات تاکنون جذب شده که در راستای توسعه بخش کشاورزی ،تولید و ایجاد شغل هزینه شده است.
وی بیان کرد:برای ایجاد اشتغال توسط بخش کشاورزی شهرستان حمایت های لازم انجام می گیرد.
معاون اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان نیز گفت:یک هزار و ۲۷۵ هکتار از زمین های ملی اندیمشک برای طرح های کشاورزی واگذار شده است.
رضا آذر با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد عرصه های کشور جزء عرصه های ملی است افزود:مجوز مرتع ، فقط مخصوص دامدار برای چرای دام بوده و باید با هرگونه تخلف در این خصوص برخورد شود.
در نشست شورای اشتغال شهرستان اندیمشک به ریاست استاندار خوزستان مسائل و مشکلات حوزه عمران و اشتغال در این شهرستان بررسی شد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار