اختلاف در ستاد روحانی بحرانی‌تر شد/ اعضای ستاد خواستار برکناری رئیس منصوب شده شدند!

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۰ ب٫ظ
اختلاف در ستاد روحانی بحرانی‌تر شد/ اعضای ستاد خواستار برکناری رئیس منصوب شده شدند! اختلاف در ستاد روحانی در استان خوزستان بحرانی‌تر شد و اعضای ستاد خواستار برکناری رئیس منصوب شده شدند، این در حالی است که اخبار حکایت از استعفای قائم مقام این ستاد دارد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، این روزها در کنار تب و تاب شوراها در سطح شهرها در سطح کلان نیز مساله انتخابات ریاست جمهوری و تعیین روسای ستادهای استانی مطرح است.

این تب و تاب در استان خوزستان نیز به نوع دیگری در حال رقم خوردن است و اختلافاتی بر سر رئیس ستاد حسن روحانی در این استان وجود دارد.

ستاد ۹۲ روحانی در استان خوزستان با صدور بیانیه‌ای نسبت به عدم رضایت از ادامه کار حمید کهرام در استان خوزستان، رفتارهای وی را خلاف برنامه‌های موجود دانسته و از عدم مشورت با اعضای این گروه و سرباز زدن از توجه به برنامه‌ها نارضایتی خود را اعلام کردند.

عدم هم‌سویی با قوانین اصلاح‌طلبان و عدم مشاهده مشی اعتدال در نوع حرکت‌ها و گفتارهای وی باعث عدم رضایت ستاد ۹۲ روحانی در استان خوزستان بوده است.

آنها در این بیانیه خواهان از کار برکنار کردن در این مسؤول در ستاد استان خوزستان بوده و اعلام کردند در راستای حمایت از رئیس جمهور کنونی حرکت و تلاش خواهند کرد و به نمایندگی از حامیان اصلاح طلبان عدم رضایت خود از فعالیت کهرام در استان را اعلام و خواستار برکناری وی هستند.

این در حالی است که خبرها حکایت از انصراف عبدالله کعبی به عنوان قائم‌مقام ستاد حسن روحانی در استان خوزستان پس در نخستین روز از فعالیت کهرام در استان خوزستان حکایت دارد.

عده‌ای دلیل این انصراف را تاکید استاندار و مدیر عامل منطقه آزاد اروند دانسته بودند که با واکنش صریح و جدی روبه‌رو شد و از این دلیل این کار را تصمیم خود دانسته است.

در پی استعفای عبدالله کعبی پس از قائم مقامی ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان خوزستان عده‌ای از اصلاح‌طلبان شهرستان آبادان با صدور نامه‌ای خواهان عدم موافقت با این استعفا و بازگشت به کار او شدند.

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار