اختلاف گرمترین و سردترین نقطه خوزستان ۲۴ درجه سانتیگراد اعلام شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۲۷ ب٫ظ
اختلاف گرمترین و سردترین نقطه خوزستان ۲۴ درجه سانتیگراد اعلام شد [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته، اختلاف گرمترین و سردترین نقاط استان، ۲۴٫۱ سانتیگراد ثبت شد. به گزارش ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، امیدیه با ۲۷٫۶ و ایذه با ۳٫۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته، اختلاف گرمترین و سردترین نقاط استان، ۲۴٫۱ سانتیگراد ثبت شد. به گزارش ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، امیدیه با ۲۷٫۶ و ایذه با ۳٫۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و همچنین تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۵ و ۱۰ درجه سانتیگراد در نوسان است.
در هفته جاری، روند افزایشی یک درجه ای دمای هوا به صورت روزانه در خوزستان پیش بینی شد.
بر اساس این گزارش در تراز میانی جو از اواخر امروز تا اواخر روز پنجشنبه امواج ناپایدار سبب بارش هایی به همراه رعد و برق در استان خواهد شد که ازحجم زیادی برخوردار نیست.
در روز پنجشنبه از ظهر به بعد وزش باد قابل ملاحظه و برخاستن گرد و غبار در نواحی جنوبی، مرکزی و غربی پیش بینی می شود.
اواخر هفته گذشته نیز برخی نقاط خوزستان از جمله اهواز شاهد بارش باران بودند به صورتی که میزان بارندگی در اهواز ۶٫۴ میلی متر ثبت شد.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار