ادامه استحکام بخشی و تقویت سیل بندهای مناطق شهری و روستایی در چند نقطه کلانشهر اهواز و شهرستان کارون

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۲:۱۱ ب٫ظ
ادامه استحکام بخشی و تقویت سیل بندهای مناطق شهری و روستایی در چند نقطه کلانشهر اهواز و شهرستان کارون مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده و اختصاص تجهیزات لازم از سوی این شرکت، استحکام بخشی و تقویت سیل بندهای مناطق شهری و روستایی در چند نقطه کلانشهر اهواز و شهرستان کارون ادامه دارد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران هاشم حقیقی مدیر خدمات که هدایت تیم های عملیاتی و پشتیبانی این شرکت را تحت نظارت مستقیم مدیرعامل، در موقعیت های اعلام شده از سوی ستاد بحران استان خوزستان برعهده دارد، افزود: از سوی ستاد بحران استان مسئولیت چهار منطقه شامل کوت عبدالله و روستاهای شهرستان کارون، حوزه فعالیت شهرداری منطقه – ۴ اهواز، دهستان الهایی و روستاهای اطراف و منطقه دغاغله به این شرکت محول گردیده است.

وی اظهار کرد: نزدیک به ۱۵۰ نفر از کارکنان مدیریت های خدمات و اچ اس یی و مدیریت بحران شرکت و پیمانکاران طرف قرارداد در مناطق پیش گفته مستقر و به طور شبانه روزی در حال انجام وظیفه می باشند.

حقیقی گفت: در حوزه شهرداری منطقه – ۴ هم اینک در مجموع ۱۲ دستگاه کمپرسی، دو دستگاه بیل مکانیکی، سه دستگاه لودر، یک دستگاه غلطک ، یک دستگاه کمرشکن، یک دستگاه خود رو سوخت رسان و یک دستگاه آمبولانس بکارگیری شده است.

مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران توضیح داد: این منطقه از انتهای خیابان منتهی به بیمارستان گلستان تا مقابل روستای جنگیه به وسعت ۱۵ کیلومتر است که تقویت و افزایش ارتفاع سیل بندها در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در شهرستان کارون از کوت عبدالله تا روستای چمیان به طول ۴۵ کیلومتر در شرق رودخانه کارون و همچنین پل فولاد تا مقابل شهرک اکباتان در غرب این رودخانه ۱۰ دستگاه کمپرسی، شش دستگاه بیل مکانیکی، دو دستگاه لودر، سه دستگاه کمرشکن و دو دستگاه آمبولانس استقرار یافته است.

حقیقی اظهار کرد: برای مناطق الهایی، دغاغله و بامدژ نیز شش کمپرسی، دو دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه لودر، یک دستگاه کمرشکن و یک دستگاه آمبولانس اختصاص و نیروهای مستقر در این منطقه سعی و کوشش خود را برای استحکام سیل بندها و جلوگیری از نفوذ آب رودخانه به منطقه بکار بسته اند.

مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران گفت: سرپرستی گروه های عملیاتی و لجستکی در هر یک از مناطق پیش گفته را آقایان محسن شیخ پور، محمد بهشتی منش و نصرالله جمالی بر عهده دارند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار