ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات مالی در شهرداری اهواز/ سه کارمند شهرداری اهواز بازداشت شدند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۰ ب٫ظ
ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات مالی در شهرداری اهواز/ سه کارمند شهرداری اهواز بازداشت شدند [ad_1] اهواز – ایرنا – در ادامه رسیدگی به پرونده اتهامات مالی تعدادی از مدیران شهرداری اهواز، سه نفر دیگر نیز بازداشت شدند. یک منبع آگاه پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این سه نفر معاونان یکی از شهرداران مناطق اهواز هستند که وی پیش از این بازداشت شده بود.وی که خواست نامش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در ادامه رسیدگی به پرونده اتهامات مالی تعدادی از مدیران شهرداری اهواز، سه نفر دیگر نیز بازداشت شدند. یک منبع آگاه پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این سه نفر معاونان یکی از شهرداران مناطق اهواز هستند که وی پیش از این بازداشت شده بود.
وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود افزود: این پرونده در ارتباط با فساد مالی است و رسیدگی به آن همچنان ادامه دارد و احتمال بازداشت افراد دیگری در رابطه با این پرونده وجود دارد.
وی درباره شایعه بازداشت شهردار اهواز و اعضای شورای شهر گفت: هنوز هیچکدام از این افراد در رابطه با این پرونده دستگیر نشده اند.
در پی بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری اهواز، همچنین انتصابات جدیدی نیز در شهرداری صورت گرفته است.
در روزهای اخیر، محمد صفری معاون فنی و عمرانی شهردار اهواز با حفظ سمت به عنوان سرپرست منطقه ۲ شهرداری اهواز منصوب شده است. همچنین خبر کناره گیری شهردار منطقه ۳ و انتصاب شهباز زیلابی معاون شهرسازی شهردار اهواز در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
بر اساس این گزارش، مسئولان دادگستری و سازمان بازرسی استان پیش از این نسبت به تخلفات مالی در شهرداری های استان هشدار داده بودند.
دوشنبه گذشته چهار نفر از مدیران شهرداری اهواز به اتهامات مالی با حکم قضایی بازداشت شدند.
هفته گذشته نیز شهردار و تعدادی از کارکنان یکی از شهرداری های استان بازداشت شدند. همچنین خرداد ماه امسال یک کلاهبرداری در شهرداری اهواز کشف و عوامل آن بازداشت شدند.
۷۱۵۱/۶۰۶۴
خبرنگار: نادره وائلی زاده** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار