ادامه روند بردهای جوانان فولاد خوزستان در دیار رئیسعلی دلواری

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۱ ب٫ظ
ادامه روند بردهای جوانان فولاد خوزستان در دیار رئیسعلی دلواری جوانان فولاد خوزستان در هفته نهم میهمان شاهین شهرداری بوشهر بود که توانست در ورزشگاه شهید بهشتی این شهر با گلهای سیدحسن موسوی و علیرضا باویه این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.علی اکبر مهدی پور مدیر آکادمی فولاد خوزستان از نزدیک نظاره گر این بازی بود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، جوانان فولاد خوزستان در هفته نهم میهمان شاهین شهرداری بوشهر بود که توانست در ورزشگاه شهید بهشتی این شهر با گلهای سیدحسن موسوی و علیرضا باویه این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.علی اکبر مهدی پور مدیر آکادمی فولاد خوزستان از نزدیک نظاره گر این بازی بود.
اسامی بازیکنان و کادر فنی فولادخوزستان :
محمد نیسی،محمد امین حزباوی،مرتضی فرهانی،محمد ملحانی،محمدامین شهرویی،محمد مهدی قمری،آرمان طاهری،علیرضا باویه،سید رضا موسویان(دقیقه۷۷ علی شفیعی)،سیدحسن موسوی(دقیقه ۸۵ رضا صفی نیا)،عبدالخالق عباد(دقیقه۷۰ سهیل دلفیه)
سرپرست:منوچهر بیات
سرمربی:محمود جادری
مربیان:ناصر چالشتری،احمد راهرو احمدی،رضا مهدی پور
پزشکیار:قاسم زرگانی
تدارکات:سید ابوطالب موسوی

محمود جادری سرمربی این تیم عنوان کرد که در چهار هفته گذشته روند خیلی خوبی داشتیم و توانستیم تراکتورسازی تبریز،ذوب آهن اصفهان و شاهین بوشهر را شکست دهیم و در زمین مس کرمان به یک تساوی ارزشمند دست پیدا کنیم و جا دارد از کادر فنی و بازیکنانم تشکر کنم.
محمود جادری گفت در هفته دهم میهمان تیم خوب مقاومت تهران هستیم از این رو علارغم تمرینات هدفدار روی هوش هیجانی مجموعه ام که شامل توانایی هایی است تا شخص با تکیه برآنها بتواند انگیزه هایش را حفظ و در مقابل مشکلات استقامت کند، در شرایط بحرانی خود را کنترل و خونسردی اش را حفظ نماید و امیدوار باشد، کار کرده ایم.زیرا بازیکنی با هوش هیجانی،دید مثبتی به شرایط دارد و پرانرژی تر کار میکند.تیم جوانان به این باور رسیده اند که موفقیت اگر
آسان بود همه موفق میشدند پس برای رسیدن به اهداف خود بایستی با اعتماد به نفس و مثبت اندیشی در کنار تلاش در تمرینات هیچوقت دست از رقابت برندارند و قطعا اگر بازی معوقه خودمان در برابر سپاهان اصفهان را ببریم شرایط خیلی خوبی را در جدول برای خود مهیا می کنیم.
در آخر جا دارد که از مدیر عامل محترم باشگاه فولاد خوزستان جناب آذری، مدیر آکادمی فولاد خوزستان جناب علی اکبر مهدی پور و همچنین کادر تیم جوانان آقایان منوچهر بیات،ناصر چالشتری،احمد راهرو احمدی و رضا مهدی پور،قاسم زرگانی و سید ابوطالب موسوی و بازیکنان این تیم صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم که بتوانیم به این روند رو به رشد ادامه دهیم.

در حال حاضر سپاهان اصفهان ۱۹ امتیاز،مقاومت تهران ۱۸ امتیاز،گل گهر سیرجان ۱۷ و فولاد خوزستان با ۱۶ امتیاز تیمهای اول تا چهارم لیگ برتر جوانان ایران هستند.
شایان ذکر است که در هفته دهم به ترتیب مقاومت تهران ،سپاهان اصفهان و گل گهر سیرجان میزبان تیمهای فولاد خوزستان ،تراکتور سازی تبریز و ملوان بندرانزلی هستند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار