ادامه مذاکرات برای رفع مشکلات شرکت لوله‌سازی اهواز در تهران

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ ب٫ظ
ادامه مذاکرات برای رفع مشکلات شرکت لوله‌سازی اهواز در تهران اهواز- قلم ماندگار-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از ادامه مذاکرات برای رفع مشکلات شرکت لوله سازی اهواز در تهران خبر داد.

قلم ماندگار:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از ادامه مذاکرات برای رفع مشکلات شرکت لوله سازی اهواز در تهران خبر داد.

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، عباس حسینی پویا در حاشیه جلسه بررسی مشکلات شرکت لوله‌سازی اهواز، اظهار کرد: پس از بیان مطالبات طرفین و همفکری سایر اعضای جلسه و باتوجه به مطالبات شرکت از صاحبان پروژه‌های طرف قرارداد و نیاز به جلب حمایت از سوی سرمایه‌گذاران، مقرر شد تا تصمیم نهایی در این خصوص پس از برگزاری جلساتی در تهران گرفته شود.

وی ادامه داد: به عنوان مدعی‌العموم و در جهت کاهش مشکلات اقتصادی استان، در نظر داریم تا جلساتی در قوه قضائیه و با حضور سرمایه‌گذاران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت نفت به عنوان سرمایه‌گذاران شرکت برگزار شود تا با همفکری و همکاری سایر طرفین، مشکلات شرکت مرتفع و تولید ملی از این طریق افزایش یابد.

حسینی پویا تصریح کرد: چنانچه مشکلات اقتصادی شرکت لوله‌سازی مرتفع نشود، ممکن است این شرکت در آینده با مشکلات کارگری در خصوص پرداخت دستمزد و یا تعدیل نیرو روبرو شود.

دبیر ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در دادگستری خوزستان، نیز گفت: در این جلسه به موضوع بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی لوله‌سازی به بانک پاسارگاد رسیدگی شد.

دکتر نعمت‌اله بهروزی هدف از برگزاری این جلسه را تعیین مبلغ دقیق بدهی لوله‌سازی اهواز و افزایش ظرفیت تولید این شرکت از رقم ۲۰ درصد فعلی به ۱۰۰ درصد، عنوان و اظهار امیدواری کرد که با رفع مشکلات مالی شرکت، گام مثبتی در پیشرفت اقتصاد استان و کشور برداشته شود.

وی با اشاره به برخی اقدمات مشابه در این کارگروه در خصوص برخی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی استان، تصریح کرد: برای ایجاد تحول در شرکت‌های تولیدی استان و ایجاد اشتغال پایدار باید از سوی مدیران شرکت‌ها برنامه‌ریزی صحیح صورت گیرد و نباید صاحبان سرمایه و مدیران اقتصادی استان به سود مقطعی و رفع لحظه‌ای مشکلات قانع شوند.

به گزارش قلم ماندگارف جلسه‌ای با حضور دبیر ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در دادگستری خوزستان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاون وی و رئیس اداره ثبت استان و به طرفیت نمایندگان شرکت لوله‌سازی اهواز و بانک پاسارگاد در دفتر دادستان مرکز استان برگزار و برای رفع مشکلات این شرکت تصمیماتی اتخاذ شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار