ادامه مطالبه کارکنان گروه ملی فولاد برای پرداخت حقوق و مطالبات معوقه

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۰ ب٫ظ
ادامه مطالبه کارکنان گروه ملی فولاد برای پرداخت حقوق و مطالبات معوقه [ad_1] اهواز – ایرنا – حدود ۵۰۰ نفر از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد در اهواز برای هشتمین روز متوالی در اعتراض به حقوق و مطالبات عقب افتاده چند ماهه خود در مقابل درب این شرکت اقدام به تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ایرنا کارگران گروه ملی صنعتی فولاد در اهواز صبح یک شنبه مقابل […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – حدود ۵۰۰ نفر از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد در اهواز برای هشتمین روز متوالی در اعتراض به حقوق و مطالبات عقب افتاده چند ماهه خود در مقابل درب این شرکت اقدام به تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ایرنا کارگران گروه ملی صنعتی فولاد در اهواز صبح یک شنبه مقابل این شرکت تجمع کرده و خواهان پرداخت مطالبات خود از سوی شرکت شدند.
یکی از کارکنان این شرکت که خواست نامش فاش نشود با اشاره به وعده و وعیدهای مدیرکارخانه جهت پرداخت معوقات کارکنان ، به خبرنگار ایرنا گفت: بارها از سوی مدیرکارخانه گفته شده که در چند روز آینده معوقات کارگران پرداخت می‌شود ولی با گذشت چند ماه هیچ اقدامی دراین زمینه صورت نگرفته است.
این کارگر ادامه داد : کارگران این شرکت از ساعت هفت صبح تا ظهر و عده ای بعداظهر مقابل دربهای اصلی شرکت تجمع کرده و اجازه تردد خودروهای سنگین به کارخانه را نمی دهند .
وی ادامه داد : معوقات کارگران شرکت گروه ملی صنعتی فولاد در اهواز از مهر ماه امسال پرداخت نشده و بیمه کارگران نیز چهار ماه است پرداخت نشده و دفترچه بیمه آنها باطل شده است.
ﮔﺮﻭﻩ ﻣﻠﯽ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻓﻮﻻﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﺑﺎ ۱۸ﺧﻂ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﻣﻘﺎﻃﻊ ﻣﯿﻠﮕﺮﺩ، ﺗﯿﺮﺁﻫﻦ، ﻟﻮﻟﻪ ﺑﯽ ﺩﺭﺯ، ﻟﻮﻟﻪ ﺩﺭﺯﺟﻮﺵ، ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﻔﺘﻮﻟﯽ، ﭘﺮﻭﻓﯿﻞ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﺩ ﻭ ﻗﻄﻌﻪﺳﺎﺯﯼ را تولید میکند این شرکت ﺑﺎ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﺷﺎﻏﻞ، ﺩﺭ ﺟﻨﻮﺏ ﺷﺮﻗﯽ ﺷﻬﺮ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﻭﺍﻗﻊ ﺍﺳت.
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار: حمید رضا ترابی فرد **انتشار دهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار