ادامه نظارت بر بازار خوزستان تا پایان ماه صفر

تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۳ ب٫ظ
ادامه نظارت بر بازار خوزستان تا پایان ماه صفر معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به ادامه اجرای طرح بازرسی ویژه ایام محرم و اربعین، گفت: نظارت بر بازار استان تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، علی‌محمد رحمانی‌زاده اظهار کرد: در ایام اربعین، بازرسان به صورت ویژه بر بازار استان و اقلام اساسی عرضه شده در آن نظارت می‌کنند تا شاهد بروز تخلفات نباشیم.
وی افزود: طرح بازرسی و نظارت بر بازار به منظور جلوگیری از افزایش احتمالی نرخ کالا و همچنین تامین کالاهای مورد نیاز هیات‌های مذهبی و مردم از محرم آغاز شده و این بازرسی‌ها تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری و دقیق و کارشناسی به شکایات و گزارش‌های و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور هم‌افزایی و همکاری موثر با سایر نهادها و دستگاه‌ها در راستای وحدت رویه در اقدامات نظارتی، از دیگر اهداف اجرای طرح نظارتی ویژه است.
رحمانی‌زاده عنوان کرد: در این زمینه برای کنترل بازار و نظارت بهتر بر اقلام به نظارت و توجه بیشتر مردم نیاز داریم، زیرا اگر مردم تخلفات صورت گرفته را گزارش کنند در کنار بازرسان می‌توانند به بهبود شرایط کمک کنند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار