ادای احترام اتاق اصناف و اتحادیه کالای خانه اهواز به شهدای آتش نشان + عکس

تاریخ انتشار: جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۸ ب٫ظ
ادای احترام اتاق اصناف و اتحادیه کالای خانه اهواز به شهدای آتش نشان + عکس جمعی از اعضای اتاق اصناف و اتحادیه لوازم خانگی اهواز با حضور در ایستگاه آتش نشانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای آتش نشان با خانواده های آتش نشانان ابراز همدردی کردند.

جمعی از اعضای اتاق اصناف و اتحادیه لوازم خانگی اهواز با حضور در ایستگاه آتش نشانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای آتش نشان با خانواده های آتش نشانان ابراز همدردی کردند.

جمعی از اعضای اتاق اصناف و اتحادیه لوازم خانگی اهواز با روشن کردن شمع و اهدای گل به آتش نشانان فداکاری که در این حادثه جان خود را از دست دادند ادای احترام و با بازماندگان ابراز همدردی نمودند.

رییس اتحادیه لوازم خانگی اهواز در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو که با شهادت شماری از عزیزان آتش نشان رقم خورد، سبب حزن و اندوه مردم و مسئولان شده است.

حمید قنواتی افزود: اعضای این اتحادیه و صنوف وابسته در جریان این حضور، ضمن قرائت فاتحه، روضه خوانی و عرض تسلیت به پرسنل آتش نشان، برای آمرزش روح شهدای فداکار آتش نشان فاجعه پلاسکو طلب مغفرت کردند.

وی گفت: همچنین اعضای اتاق اصناف و اتحادیه لوازم خانگی اهواز با اهدای شاخه های گل به آتش نشانان؛ سلامتی و موفقیت این غیور مردان فداکار را خواستار شدند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار