مسئول تیم نظارت بر عملکرد اجرایی داروخانه اربعین خبر داد:

راه اندازی بزرگترین داروخانه شبانه روزی برای ارائه خدمات دارویی به زوار حسینی در مرز چذابه

تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۹ ق٫ظ
راه اندازی بزرگترین داروخانه شبانه روزی برای ارائه خدمات دارویی به زوار حسینی در مرز چذابه خوزستان- قلم ماندگار-مسئول تیم نظارت بر عملکرد اجرایی داروخانه اربعین از راه اندازی بزرگترین داروخانه شبانه روزی برای ارائه خدمات دارویی به زوار حسینی در مرز چذابه خبر داد.

قلم ماندگار:

مسئول تیم نظارت بر عملکرد اجرایی داروخانه اربعین از راه اندازی بزرگترین داروخانه شبانه روزی برای ارائه خدمات دارویی به زوار حسینی در مرز چذابه خبر داد.

دکتر حسین حیدری کایدان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما با بیان اینکه اکثر زائران اربعین حسینی به خدمات درمانی، بهداشتی و دارویی نیاز خواهند داشت، اظهار کرد: در این زمینه کمیته دارو اربعین حسینی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز تدابیری  خوبی را انجام داده است.

وی افزود: در این خصوص داروخانه ثابت در مرز چذابه راه اندازی شده است که  به صورت شبانه روزی حال ارائه خدمات دارویی به زائران حسینی است.

حیدری کایدان در ادامه بیان کرد: همچنین با توجه به پیش بینی هایی که در فارماکوپه دارویی توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تدوین شده است، هیچ گونه کمبود دارویی نخواهیم داشت.

مسئول تیم نظارت بر عملکرد اجرایی داروخانه اربعین ادامه داد: همچنین در تمام ساعات فعالیت داروخانه، مسئول فنی داروساز حضور دارد و بازدیدهای شبانه روزی نیز توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام می شود.

حیدری از زحمات و تلاش های دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی این دانشگاه،دکتر یوسف بهداروندی مدیر نظارت بر داروی استان و همچنین از همکاران مرکز فوریت پزشکی خوزستان در راه اندازی، تجهیز، تدارک و تهیه داروهای بزرگترین داروخانه شبانه روزی مرز چذابه قدرانی کرد.

وی در پایان نیز از داروسازانی که برای خدمات رسانی به صورت شبانه روزی داوطلب شدند هم صمیمانه تشکر کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار